Jump to content
Българският форум за музиканти

Наи-богатите барабанисти?


Recommended Posts

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тази ми тема за "богатството" и парите на барабанистите беше донякаде

 

провокирана от това 4е в Бг музиката за пове4ето барабанисти е хоби. А се

 

издържат със друг вид деиност,4есто дрои не свързана с музиката.Ако има

 

само двама 4овека които са "богати" от свирене на барабани то това е доста

 

жалко.Показа на практика 4е няма драмърски бизнес в България.

 

 

Вси4ки знаем как се постига високо ниво и как много от колегите ни полагат

 

усилия за това.Ако 4овек по дефинициа неможе да изкара пари от барабани

 

или пото4но неможе да се издържа то това зна4и 4е труда му отива на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
За Венко да , но за Стунджи не !!! Много добре ги познавам и двамата !

много бих искал да се запозная със Стунджи и да зема някои друг урок от него

той винаги ме надъхва супер много и винаги гледам да хвана палките и да свиря ама не винаги имъм барабани около мен и за това останхме без възглавници ама квода се прави изкувствуту иска жертви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Барабаниста на "Death Squad" известен в нашите среди като Данката!!! :bravo::):D Този пИРател секи път като си слушам нещо тяхно и ми продупчва мозъка! Плюс тва ся след албум и факта че са една от групите които са от Висока класа в БГ не може да не зимат добре! Слушайте ги и няма да съжалявате! :D:P<_<:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабаниста на "Death Squad" известен в нашите среди като Данката!!! :headbang::virtuoz::D Този пИРател секи път като си слушам нещо тяхно и ми продупчва мозъка! Плюс тва ся след албум и факта че са една от групите които са от Висока класа в БГ не може да не зимат добре! Слушайте ги и няма да съжалявате! :D:D:D:D

муахахахаха, брато ти или се майтапиш с мноого черен хумор или верно си вярваш, което не е добре...следващия път като видя Данката ше му кажа че е забогатял ма не е разбрал....или направо да му се обадя, да го питам що свири на тактон а не на старкласик, а? ае недей такива бомби да пускаш като не си запознат. иди след концерт го питай по колко "взима":D:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Отговорено (Редактирано)
Барабаниста на "Death Squad" известен в нашите среди като Данката!!! ;):):godbless: Този пИРател секи път като си слушам нещо тяхно и ми продупчва мозъка! Плюс тва ся след албум и факта че са една от групите които са от Висока класа в БГ не може да не зимат добре! Слушайте ги и няма да съжалявате! :metalist::metalist::metalist::)

муахахахаха, брато ти или се майтапиш с мноого черен хумор или верно си вярваш, което не е добре...следващия път като видя Данката ше му кажа че е забогатял ма не е разбрал....или направо да му се обадя, да го питам що свири на тактон а не на старкласик, а? ае недей такива бомби да пускаш като не си запознат. иди след концерт го питай по колко "взима":):):)

 

 

 

ХАХАХ бах мама му незнаех че съм станал богат та къде викате са ми кинтите да ходя да си ги взема :happy::):metalist:

Редактирано от MAD_DRUMMER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:metalist:;):) Темата стана изрудска!

 

Братле не знам по колко взимаш нито е моя работа, ама да почерпиш Мечката и Цепето (ако още е с вас) от мен :godbless:

:)

Редактирано от Anakon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах според теб колко взима един кабелджия в интернет фирма :) както и да е естествено че ще ги почерпя но тва ще е утре на репетиция.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чел за Dave Weckl , който е евреин по националност и е милионер общо взето , то си му и личи де :hysterical: но пък характера му бил малко по странен...затова е имал и няколко развода , но няма как Изкуството изисква жертви :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чик Кария не е имал избор ли ,или Дейв Уейкл е незаменим ,естествено че има значение дали е евреин или не .Ако тука няма шоу бизнес ,там има и то много пари минават през него ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че сред Студнжи и Венко трябва да се помести и Даката (Паникан, Беби фейс, Уикеда и още много....)- не знам дали е споменаван досега по- горе. Не говоря за БОГАТСТВО, но мисля че и той не бива да се изключва... не знам какво мислите...

 

JUMPDAFUCKUP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.