Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо ново от мен


Recommended Posts

Здравейте!

Доста отдавана не съм пускал записи тук ... направо съм отвикнал :), но преди няколко часа седнах и реших да направя някакъв инструментал с новата ми китара. Надявам се да ви хареса.

Китара Gibson Les Paul Traditional --> Line6 guitar port GX --> PC

 

http://soundcloud.co...raditional-song

 

Поздрави!

Росен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодая ви за коментарите! Нямам кой знае какви условия за запис в момента , но все пак пускам още едно. Не мога да се нарадвам на новата си китара .... и така втора серия :)

http://soundcloud.com/mehanov/lp-traditional-part-2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря отново за коментарите.

Ще видим как е с по-тежките стилове ... макар че нещо не ми идва муза за трашарийка ... ма кой знае :)

А относно гибито, абе доста зор виждам да свикна да свиря на нея , но звука и си заслужава усилията, не говоря за тези записи а по принцип , особенно на живо ....... обожавам този звук :)

Макар че се радвам като малко дете да я слушам и в тези зписи :)

Днес имам малко свободно време и ще добавя още едно малко по-баладично излияние

http://soundcloud.com/mehanov/lp-traditional-part-3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа the DeathZone is back :) Кърти мивки, лющи фаянс и коли мравки. Айде като едно време по-често да се появяваш да се радваме на звуци. Супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) много благодаря за коментара ... все не ми остава време да записвам това онова, добре че с групата бичим редовно :)

Много голям кеф е да видиш всички тези френдове от едно време ..... дано не се излагам с моите домошарски мелодий , но работя по въпроса да свиря по-добре и по-добре ... ама кога ли ще се случи .... това като оня лаф ... "Тате, ..... кога ще ми купиш колело? .... Като пораснеш. сине ...." ... ти аз така кога ли ще се науча да свиря горе долу читаво ..... уж пораснах ... жена, дете .. ... ама със свиренето .. иска труд, време и много мерак ... ... та така реших малко да драсна това онова ... пък ще се рдвам на коментари , кое добре , кое зле ... кой каквото мисли ....

 

Поздрави!

Росен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо: честита придобивка! Слушам второто и бързам да те похваля - браво! :bravo: Едва ли е само от новата китара, талантът си личи, който си го може - може, този стил е от моите лични предпочитания, ако не те бях чула тук, нямаше да повярвам, че си българин. Междудругото, чух и 3-тото, много ми харесаха и трите, още веднъж браво, успехи ти пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравей, благодаря ти за коментара!

Доста са недодялани , но и аз като теб харесвам подобен стил на свирене и ще продължавам да копая в тази посока...

Надявам се следващите да звучат по-стилно и уверено ... :)

 

Поздрави!

Росен

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Механов, браво. Скоро ше те викам да драснеш едни китари на една песенчица. Пари нема да изкараме ама ше те почерпим свирка от руса фолк певица и кана вино под асмата у Бойчиновци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ей, Фичоооо :)) ..... недей с тези предложения че така цяла рок опера съм готов да запиша ......

 

И още нещо да се разбереме ..... първо мацката, после виното .... че да не стане обратното и да ми пробуташ нещо втора ръка ;)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си ми приятел ше те открехна. Научно е доказано че след като употребиш алкохол по бавно свършваш....Така че, кана вино, 2 мастики и таа посестрима има да духа и да връти цела нощ. А знаеш, че при мене е само отбир. Старо вино, тежки мезета и леки жени :) :) :) Тая асма какви паметни сбирки и оргии помнииии....ама ти знаеш де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.