Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ при избора на процесор


Toki4a

Recommended Posts

Така..... Леко разочарован от коментара на колегата относно правописа. Не че искам да спамя, ама съм завършил от 1 до 7 клас с 6.00, не само по БЕЛ, но и по всичко друго! Така, че това беше излишно, като се има впредвид, че пиша от лаптопа на баща ми 10", защото моя е на ремотн, но това е друго..............Иначе по темата почти съм стигнал до решение за един BOSS gt-6 и ще се обаждам за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Младеж, сега само за образование да не обръщаме темата ,че сегашните шестици не са нещо повече от 3-4 на релси по наше време !

Редактирано от rockfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е така, просто се пошегувах с поста на колегата, за което се извинявам, но ми стана леко неприятно от забележката му...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от извинения ,не съм ти даскал ...както е модерно да им викате!

Просто не бързайте като пишете и винаги си проверявайте написаното за грешки ! :coolp:

Относно процесорите и инструментите никога няма такива понятия - като най добър,най-хубав и т.н.....,има огромно разнообразие на пазара и всеки трябва сам да си стигне до подбора на тези неща ,което е един дълъг образователен процес свързан с огромен разход на време , енергия и пари!Съветите са хубаво нещо , но от опита

/личния/ по ценно няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избора на процесор - сменяш няколко и си взимаш хубав усилвател с камиончета :greenangel:

Това по аналогия със стария виц за "Боб по хайдушки" - ври известно време,изхвърля се водата и се сипва нова,след 2 часа се изхвърля и тя,след още 2 часа се изхвърля и боба - вади се агнето от жарта отдолу и се яде на корем :lol:

Доста е изписано за процесорите,та чети,всеки си гледа от своята камбанария..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като притежател на Fender Mustang II бих те посъветвал да разгледаш Fender Mustang Floor. Процесорът би трябвало да е същият, който бутат и в кубетата + получаваш и достъп до Fender Fuse, чрез който може да си сваляш допълнителни preset-и от сайта им или да си правиш сам такива.

 

Самите симулации пък са страшно добри и динамични. С риск да бъда подигран, смея да твърдя, че звукът много силно се доближава до лампов и звучи убийствено дори и volume да ти е на 2.( Все пак трябва да отбележа, че опитът ми е изключително ограничен. )

Може би distortion-ът не му е от особено силните страни, но щом този на Маршал-а ти харесва - не би трябвало да е проблем.

http://www.fender.com/products/mustang/models.php?prodNo=2301060

 

Трябва обаче да провериш как стои въпросът с цените и наличностите, понеже наскоро го пуснаха на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния пост ще го оставая без коментар, в противен случай ще се наложи да ме изгоните...... Иначе благодаря на всички ви, помощта ви ми беше от огромна полза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.