Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с Virtual DJ


Recommended Posts

Здравейте!

 

Купих си преди 10 дни контролер Behringer BCD 3000 с оригинален Tracktor в пакета, но реших да го ползвам с Virtual DJ. Инсталирах програмата, и при първото стартиране всичко мина перфектно и се свърза с контролера. Но след няколко стартирания ми се налага да натискам по 2 пъти бутоните на контролера, за да изпълни някаква функция. Не знам откъде се появи този проблем, но с Tracktor-a всичко си е наред, просто искам да работя с VDJ.

 

Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако използваш Мак виж в аудио/миди настройките какво разпознава.А а ко използваш РС виж какви драйвъри си инсталирал Иди на сайта на Behringer и свали последните драйвъри за устройството .Също виж в програмата, с която работиш настройките за контролер

Редактирано от enuffZnuff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пубертета и аз много се зарибявах с тия неща.

Имах същата конзола Behringer bcd 3000, но в последствие я продадох.

Не съм навътре в нещата, може би защото много малко съм се занимавала с това.

Но неслучайно със закупуването на тая конзола ти се дава и оригинален диск с трактор-а.

Просто с тая програма конзолата работи най-добре, най-безотказно и много рядко ще ти бъдат съзавани проблеми

Не разбирам желанието ти да работиш с Виртуала, при положение, че е елементарна и уникално скучна програма.

Като трактора е на много по-професионално ниво, а сега вече като имаш контролер, не ти се налага да цъкаш с мишка на виртуал ''диЖей'', а да работиш на конзола с трактор, което е един вид прогрес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.