Jump to content
Българският форум за музиканти

MusicCenterIkonomov

Epiphone Les Paul Standard

Recommended Posts

Epiphone Les Paul Standard

14 –та улица в Ню Йорк е меката на Epiphone. Магическото ателие на Les Paul от 40-те години на 20 век, което по-късно ще промени музиката за винаги,а с нея и хода на историята! През годините Лес Пол и Епи работят рамо до рамо и обменят незаменим опит един с друг. Не веднъж Лес заключва:

-‘Епи винаги е правил страхотни китари!”

The Les Paul Standard остава една от най-търсените китари на пазара 50те години след нейната поява на бял свят! Днес Epiphone Les Paul Standard носи в себе си характеристиките на Les Paul и дългогодшния опит в правенето на качествени инструменти на Epiphone!

Нашите Китарни герои като Jimmy Page, Slash, Ace Frehley, Mark Knopfler, Zakk Wylde, Alex Lifeson и много, много други разчитат на Les Paul в борбата за уникален, собствен тон!

Сега всеки от нас може да си позволи този уникален инструмент на цена от 604лв. Заповядайте в единствения оторизиран дилър на Gibson и Epiphone за България „Guitar Center Ikonomov”.

Има много имитации, но оригинала е само един !

737518be-f3de-49d3-a9a5-44878d487477.jpg

Спецификации:

Тяло

Мahоgаny

Гриф

Hand-set, mahogany

Скала

24.75”

Лице на грифа

Rosewood

Инкрустации

Trapezoid

Ширина на нъта

1.68”

Нек адаптер

Alnico humbuckers

Бридж адаптер

Alnico Classic™ humbuckers

Заден мост

Locking Tune-o-matic™ Stopbar

Ключове

Grover®

Финиш

ebony (EB) Left Handed (EB)

http://www2.gibson.c...l-Standard.aspx

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер. Само черни ли имате в наличност?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модела се произвежда само в този цвят и повярвай ни - изглежда жестко ! :rockon:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще има ли някакъв каталог на предлаганите неща с актуални цени, или повече отделни ревюта за моделите?

Поздрави от Варна :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От DANEV
      - Любима песен, която исках да направя.. 

Аранжимента не е мой, събрал съм от няколко, каквото съм харесал и съм добавил и от себе си някои неща.. Главно оттук - 
    • От DANEV
      Мое аранжиментче на стандарта Надявам се да ви хареса. 
    • От DANEV
      Едно от любимите ми сола цялостно.. 

• От Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 
    • От DANEV
      Тематично.. Весела Коледа на всички и приятно посрещане на новата година, бъдете живи и здрави, другото с желание и упоритост се постига!  

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.