Jump to content
Българският форум за музиканти

MCI - Официален представител на Gibson и Epiphone


Recommended Posts

Супер е това, но ме хвана яд малко, защото когато исках Гибсън нямаше тука в Бг от къде да го купя. Но следващият път ще се отбия до Икономов. Браво! Много се радвам че вече и в родната страна ще се радваме на красотите на Гибсън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пичове! Страхотна новина. Няма да се харчат като "китайките", но все пак пожелавам много клиенти, защото заслужавате! Утре идвам да точа лиги. :)

Редактирано от jocker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Имате ли на Epiphone, Ел.Акустични китари и ако да, кои модели? Аз имам една акустична Epiphone DR100 и съм много доволен от изработката и от звука, като се има предвид че е от евтините, но ми е мерак малко по-голям клас на Epiphone. От Бургас съм и нямам възможност да дойда на място. Но със сигурност ако имам път към София ще ви посетя!

Поздрави

Редактирано от Krasi63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден, сигурен съм, че едно истинско ЛП ще ми е последната китара, която ще искам :) Радостно е, че ще може да се купува и пробва тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и поздравления! В кой от магазините е по-сериозното разнообразие - в този до Южния парк или в мола? :)

 

MCI-Guitar Center

Str. Lavele 8

Sofia

Bulgaria

Phone: +359 879 594 460

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кога ще излезне каталога в интернет? Искам да се ориентирам в цените на Epiphone за да мога да събера парите и да си взема някаква електричка.

 

Иначе много се радвам че вече се внасят Gibson и Epiphone.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, направо чудно !!! :godbless: От много време имах мерак за хубаво и истинско LP но нямаше къде да пробвам такова. А и се кефа на вашите магазини защото винаги са заредени и всичките сте големи пичове. Позволявате на хората да разцъкат и да се насочат към правилния избор. Докато при някои други магазини в БГ преди да ти свалят китарата от стената да я пробваш трябва да им оставиш едва ли не капарото:

На скоро ми се случи следнто:

Отивам в един магазин (няма да визирам кой)

След една камара оговорки, че искаш да пробвам даден инструмент един от работниците в магазина го сваля от стената и започва да си свири с него :greenball:

След като му обяснявам, че съм клиент и искам аз да си го пробвам защото възнамерявам да го закупя, оглеждат внимателно за колани, ципове и копчета по дрехите които биха надраскали китарата, застават плътно до клиента и гледат втренчено (което мен лично много ме дразни) а най веселото е начина по който се сваля китарата от стената (пазат я все едно е кристална и всеки един момент ще се пръсне на малки кристалчета).

Та за това супер ви се кефа на атмосверата в MCI при вас човек спокойно може да си разглежда и да пробва!

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте приятели! :)

 

Тъй като напоследък получаваме много запитвания относно каталог на Gibson и Epiphone, с радост можем да заявим, че към средата на юни такъв ще има! :) Самият каталог ще бъде на български език с наши, актуални цени ! :)

 

Приятно свирене и ROCK ON!!! :virtuoz:

Екипът на MCI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как стои въпросът с части за тези китари - адаптери, ключове и т.н.

Специално ме интересуват адаптерите и ключовете за бас, ако ги няма в наличност, може ли да се поръчват и при какви условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.