Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за Мнения


a_grigorov

Recommended Posts

Здравейте искам да пея, но до сега не съм го правил освен под душа.

На скоро си направих 2 демота които според мен не звучат чак толкова отчайващо зле, и моля да ми кажете дали има смисъл да се занимавам изобщо.

Искам да започна да ходя на уроци но преди това бих искал да чуя няколко мнения по въпроса.

Благодаря предварително!

http://www.boozho.com/view.php?v=75b682f7

http://www.boozho.com/view.php?v=a404b48f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че имаш нужда от чуждо мнение. Кеф ли ти е да пееш? Отговори си на този въпрос и май всички други са излишни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво разбираш от "по-професионално" пеене, но няма зян да поработиш върху вокалите, особено щом ти е кеф!

Доколкото чувам и успявам да преценя вярно си пял, така че не виждам причина да не го направиш - дори и да не станеш професионален вокал, в най-лошия случай, ще ти е по-готино, когато си правиш готино, понеже чисто и просто ще пееш по-добре. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здр :)

не пееш фалшиво,което е голям плюс,просто ти трябва някой,който да ти покаже как да ръководиш по добре гласа си :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да отидеш на вокален педагог. Аз чувам едно форсиране и треперене на гласа, докато пееш. Иначе като природни данни - тембър - ми допада гласът ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така не се прави!!!

Какви демота - нареждаш върху емблематични рок песни, които трудно биха прозвучали и двете от устата на човек занимаващ се от години с пеене. Това, че не използваш сингбек, а пееш вършу песента дава доста грешна представа за нещата.

Ако искаш да разбереш къде се намераш взимаш сингбек на лесна песен поставяш гласа в микса, така че да се чува хармония и ритмика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се пее - ще пееш, това е положението. Усещай грешките си и работи над тях - практиката винаги променя всичко.Експериментирай, но не прекалено много все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.