Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя ви е любимата марка?


dany

Изберете вашата най-предпочитана марка!  

211 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

абе аз като не резбирам нищо от марки кво да кажа :)

интересно ми е как човек може да е фен на една марка като, както вече беше казано, има разлика м/у моделите

ама аз съм некадърен тъй че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Роланд са супер.Не че не искам един мотиф,ама на тази цена най-добре излиза роланда.

 

Абе къде е Джени,от как си купи ВА-то не се е мяркала тука????Нема ли да си пусне гласа за любимата марка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да кажа,че Роланд са ми любими,но гласувах за тях.Просто в един момент ми омрузна само Мотиф да гледам-добри са,спор няма.Но честно казано в последните години слаб уъркстейшън няма.Ямаха са добри за всичко-универсални клавири правят.Роланд са насочени към синтезаторите-тоест страхотни са в синтезаторните звуци.Корг са по средата.Па тия Курзвайли незнам какво има харесвате.Добре,че Рудес го ползва/до скоро/та да получи такъв отзвук в България...мое мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изрових нещо интересно за Ямаха: "Фирмата Yamaha стартира преди 100 години с името Torakusu Yamaha и производството на качествени тръстикови музикални органи. Днес фирмата е водещ производител на музикални инструменти, аудио и видео продукти, автомобилни компоненти, домашно обзавеждане и др. Точно тя пусна първа през 1988 г. записващо 1x CD-RW на цена около 10 000 USD........." Явно това е фирма с традиции... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Зависи какво искаш да свириш - от там марката и после модела.

Това ми прилича на - кой чук е по добър - големият или малкия. Ми ако къртиш мивки ясно, ама ако си изчукваш колата - ГУМЕНИЯ...

Лично гласувах за РОЛАНД. Ако правите студио определено ще си купите различни марки. Повече марки - повече избор на звук. Ако ви трябва орган - няма как да минете без Хамонд нали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина, който няма вкъщи или в студиото си Хаммонд В3, няма как да извади бленда на орган. Направо освен тия Оейзиси и Тайроси, взимайте и по едно Муугче, че ако се наложи нещо по аналогово и край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо никой нищо не казва за CASIO?

Аз се поразрових в нета понеже си търсех електронно портативно пиано и видях доста положителни мнения.

Даже мисля точно такова да си купя в близките дни - http://www.musiciansfriend.com/product/Cas...76&src=3SOSWXXA

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото никой не е гласувал за Касио! А за това, че ел. пианата им са добри е писано в много теми, може да си потърсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

хммммм нека си говорим пак за марки когато пове4е хора в Бг 6те могат да си позволят високите класове на всяка една от големите фирми. аз ли4но имам 6тастието от 2 месеца да работя с CLAVIA NORD STAGE 88 и сам потресен от високото ка4ество което предлага за наистина високата си цена от 3000 евро. но това не озна4ава 4е не харесвам и Мотива ми.... а клавиатурата на КОRG SP. 200 не бих сменил скоро. просто нека клавиристите в Бг да не заклеимяват тази или онази марка за6тото всяка една има предимства и недостатаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.