Jump to content
Българският форум за музиканти

Fast Fret


Randal

Recommended Posts

Привет! Извинявам се ако въпроса е засяган в някоя от темите, но не го видях. Та относно фаст фрета. На мен много ми помогна тъй като имам познатия проблем с потене на ръцете, но не ми е ясно това нещо като се попива в грифа да не вреди на дървото и какво е влиянието му върху кожата на ръцете, защото когато свириш с намазаните струни той се полепва и по пърстите и се чудя дали това не е вредно и за мен и за грифа. И някой ако знае какво е съдържанието му моля да го сподели.

 

Ако има така тема моля за един линк където ги пише горе поставените въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посоката на движение трябва да е перпендикулярна на струните, четкаш ги. После внимателно бършеш с мека кърпа, в моя имаше парче мека материя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така правя. Мажа ги, след това ги бърша с мекото парцалче от фаст фрета. Но не знам какво е съдържанието му, т.е. от какво се прави фаст фрета и дали не е кофти за ръцет. Аз също го ползвам от около 2 години и досега не съм забелязал нещо странно, но ...... Не са излишни никакви мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е много!!!! В състава си съдържа трибензенооловентетрахлорид, който при допир с необлечена ръка води до възпаления, ревматизъм случвало се е и до паркинсон да се стига. Затова след мазане се свири с ръкавици не знаеш ли?

 

 

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би си прав. Да. Просто попитах нещо върху което не се бях замислял. НЕ беше нужно да се правим на велики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.