Jump to content
Българският форум за музиканти

Липсва ли ви Mysongbook?


Recommended Posts

http://gprotab.hut2.ru/

 

:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

 

Това си е буквално същия сайт, само че в Русия, тей като оригиналния сайт е във Франция а там са решили че парите от продажбата на музика са малко, затова трябва да искат и за табулатурите които сами си вадим и споделяме...

 

 

БТВ ако някой се интересува има и архив от около 50000 таба от мсб, направен точно преди да забранят свалянето на табове.

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано не.аз тия архиви ги имам.пишете в емуле guitar tabs и излизат по 100-200 мегабайта архиви най-много вътре с хиляди табове :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, то хубаво, ама защо не сложиха страниците най-отдолу, ами след като прегледам всички табове на страницата трябва да се връщам нагоре до началото за да мина на следващата страница ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, аз се интересувам. Има ли някакъв начин да ги ъплоуднеш някаде? ;) Дето се вика, нито един който има теглени табове от сонгбуук-а не направи доброто да ги качи в датата да речем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моя интернет ъплоуда ще се проточи до безкрай

аха, сигурно, оставаше и да ъплоуднеш 500000 табулатури... е ако всяка се повтаря по 10 пъти може :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е да. Аз също имам 975 500 000 таба ама не мога да ги кача никъде. Иначе на дискове отделно имам още към 30 000 000 обаче не ми се разкарва до някой да му ги давам да ги ъплоудва. Но иначе да знаете общо всички табове в нас по комповете, дисковете, отделните хардове са ми към 1 500 000 000 таба. Аз само ви казвам, ама не мога да ъплоудна..... :dance::D:D:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Редактирано от X_eNeMy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Супер е сайтчето!! Аз имам доста табове за гитар про от мулето, но всеки ден излизат нови хави, така че е мноо полезно да има такова сайтче :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.