Jump to content
Българският форум за музиканти

Schecter Guitars


LOE

Recommended Posts

За заинтересованите, питах един приятел, който върти бизнес по ebay и той каза, че тоя рейтинг е перфектен просто.

 

serengeti, имаш лъ съ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И аз се рових из тоя онлайн магазин. Направи ми впечатление ,че за китари над определена цена, шипига е безплатен, което е повече от прекрасно!

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще кажа, че често посещавам томан-сайта и там има доста добри оферти + 3 години гаранция на продуктите, което не е лошо, а и цените са горе-доло нормални.Та специално за Шектър се разгледай там.....може и да си харесаш нещо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Offtopic: Томан е зле. Веднъж много ме въртяха за една поръчка на стойност 960 евро. Най-накрая се ядосах и си купих от и-бей китара за 1100$, а в Томан струва 1600 евро :punk_guitar:

 

Митото е около 3-5% от стоката, а ДДС е 20% от стойността на стоката + стойността на доставката.

Поръчвал съм два пъти от Щатите стоки на стойност над 1000$ и бях късметлия, че продавачите се навиха да ми ги декларират за по-малка стойност, в моя случай за 250$. Там обаче трябва да се внимава с документацията.

 

Иначе и аз отскоро съм фен на Schecter :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

НИКОГА ТОМАН!!!!!! Аз самия им се кефех преди но така ме овъртяха с една порчъка наскоро че направо се ЗАСРАХА. Освен това ако гледате цените през UK сайта, за да ви е на английски, както предполагам правят повечето хора, цените са съвсем други, не се подлъгвайте. Имат и 30 евро шипинг + още няква такса която не я пише в цената на сайта. А за да не бъда изцяло офтопик само да вметна че Justin Broadrick от Jesu и ex-Godflesh мина от Fender на Schecter както и The Cure целокупно. Очевидно има защо. И аз натам съм се насочил, особено към седмаците :godbless:

Редактирано от hed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе аз 100% ше си взема Шектър. Проблема е, че в Европа само в Томан ги намирам. Някви свежи идеи?

Редактирано от Trysth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми или рискувай от онзи пич от ибей хем и цените са му примамливи или другото е в Гърция. Мисля че в Солун имат представител, ще проверя пак дали там беше но не са евтини и там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз 100% ше си взема Шектър. Проблема е, че в Европа само в Томан ги намирам. Някви свежи идеи?

Батка мани тази европа нали ти казах как ще я вземем,защо искаш да откриваш топлата вода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти добре си казал, ама как прайм номера да избегнем мито и ДДС. Щото като ги прибавиш си излиза почти колкото в Европата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Вдигаш се, ходиш до севрната ни съседка в тоя шоп http://www.mcmusic.ro/ , а пък ако те мързи Еконт от доста време вече возят до Румъния и обратно.. Най-чистия вариант според мен...

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само Еконт, всички куриери. Забравих кои бяха с най-Тънки цени, но имаше една фирма, която направо безплатно вози оттам!!!

Много добра идея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При пазаруване от Ибей, когато става въпрос за купуване отонлайн  магазини няма никакъв риск, купувал съм си 10ки неща от щатите, шипинга е безпроблемен и много бръз, а цените са два пъти по ниски от Европа. Най важно е добре да се четат описанията на стоките и условията на продавача

 

п.п. 99,8% процента рейтинг при осъществени 1000 сделки примерно е страшно добър рейтинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.