Jump to content
Българският форум за музиканти

Schecter Guitars


LOE

Recommended Posts

^ Само да вметна,че този постинг е доста стар, в момента съм с C-7 Hellraiser, което на практика е почти същата китара, но с ЕМГ 707 и фрет-борд инлеи. Замених я само заради адаптерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=29093

 

цък-китара - с-амп(н-аудио) - дибокс - кубейс - рок амп леджендс или амплитюб 2(не си спомням вече :surprise:)

 

шектър-това е записвано набързо и без клок-личи си :cheers2: ,чейна е като горния ^

 

Семплите са записвани в къщи на лап топа с вградена звукова карта и на слушалки-така че стават само за добиване на бегла представа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
serengeti, абе от къде си намерил Schecter BlackJack C7 за 860 лв. ??? В Томан я гледам 615 евро.

Баце виж тука:

цък

и си избери нещо пича ги изпраща навсякъде.

аз съм се хвърлил на един асат телекастър

Редактирано от serengeti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цък-китара - с-амп(н-аудио) - дибокс - кубейс - рок амп леджендс или амплитюб 2(не си спомням вече :cheers2: )

 

^ не бачка-ново цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Цените са ни повече, ни по-малко, точно като във водещите американски онлайн магазини (music123, musiciansfriend, guitarcenter и т.н.). Предимството спрямо тях е, че явно се предлага шипинг до България, но едва ли излиза по-малко от 100 $ отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че новите китарите, които продава тоя пич се шипват безплатно до БГ. Поне така пише като цъкнеш на shipping to Bulgaria. Иначе другите летви са със 100 долара шипинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм ..., вярно, че така излиза, но това нещо ми се вижда твърде хубаво, за да е цялата истина.

Я другарят serengeti да разкаже в темата точно как стават нещата, нищо, че ще генерираме малко оф-топик (мисля, че тази информация за всеки би била интересна)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Хмм ..., вярно, че така излиза, но това нещо ми се вижда твърде хубаво, за да е цялата истина.

Я другарят serengeti да разкаже в темата точно как стават нещата, нищо, че ще генерираме малко оф-топик (мисля, че тази информация за всеки би била интересна)!

Aми шипнга е точно сто долара, а на тези над определена сума е без пари,няма ала бала китарата дойде за 5 работни дни,ако искаш може да я вземем заедно само да е в някой ден от седмицата,да минеш тънкана,знаеш как е...А в ибей как става - аз използвах един френд който от доста време се занимава с търговийка там и има позитив фийдбек,дадох му мангизите и сто лева отгоре и работата стана.Вече това ми е любимия магазин,хахахаха,а ходи им разправяй на някои магазини тука че са им скъпи китарите и т.н. и че са спекуланти ами в тях има китари на по две три години малееее,ми те трябва да фалирват вече,смотани ампове за хиляди пари майкооооооооооо,кой ги купува тез неща....

Редактирано от serengeti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето вика колегата отгоре прекалено е хубаво, за да е истина. Все пак ще пробвам да поръчам нещо, като намеря манги. Само дето малко ме притеснява, че рейтинга на пича е 99,8%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето вика колегата отгоре прекалено е хубаво, за да е истина. Все пак ще пробвам да поръчам нещо, като намеря манги. Само дето малко ме притеснява, че рейтинга на пича е 99,8%.

Защо,на мен 99.8 ми се струва добър рейтинг.А иначе истина е ако искаш остави телефон да се разберем за другия уикенд да подрънчим,както викаше един познат (Лека му пръст)"Другите в неделя ритат мач а ние грайнд и траш".Тъкмо имам един тубман 2 за разцъкване,донеси някоя от твоите китари иска да пробвам с инвейдър как звучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.