Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
crionic

Despise The Sun - Our Fucking End

Recommended Posts

Айде да си пльоснем и нашето любителско клипче,надявам се да се хареса на някой. :metalist:

Който се кефи на по-лека музика не е попаднал на правилното място :greenangel: .

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By GPG
      Китарист, барабанист и басист търсят още един китарист и/или вокал. Имаме собствена, оборудвана репетиционна. Искаме да работим само върху авторски материал.  Търсим сериозни, пълнолетни хора. За контакти: 0887678227.
    • By Небесния
      Здравейте, приятели. 

Занимавам се с вокали, като до скоро пях в една немска група, като обаче трябваше да ги напусна, защото се прибрах в България. Търся хора за създаване на проект, както и съм готов да се присъединя към вече готова група. В стилово отношение съм доста пластичен, като бих правил всичко от хардкор/метълкор/и, през деткор и бийтдаун, до дет метъл, даунтемпо и т.н. Всичко, що е тежко с две думи. Става дума за гр. Варна, като обаче някои членове могат и да са от друг градове, стига прихождането от време на време да не е проблем. 
      Понеже още нямам български телефон, заинтересованите хора(дано има такива) нека ме търсят във Фейсбук като David Stefanov, както и на имейла ми - davidstefanov@yahoo.com. 

Слагам линк на старата ми банда, за да имате представа какво долу горе правя/съм правил досега. 

Поздрави! 

• By SynV
      Здравейте! Попаднах на едно забавно видео в което момче обяснява как да бъдем Deathcore. Естествено клипчето е на шега и няма за цел да осмива този стил и момчето си го казва в края на клипа. Стори ми се забавно и реших да го постна. Та ето го и въпросното клипче

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.