Jump to content
Българският форум за музиканти

Обсъждане на новата система за продажби


Recommended Posts

^Едва ли това е причината, по-скоро се връщаме в първи клас.Кофти, при положение, че винаги съм бил коректен в сделките и съм уведомявал останалите при всеки опит за измама от някой непораснали тарикатчета.

 

Но все пак, нека изчакаме да ни отговорят.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Плащанията през PayPal вече минават. Май...

 

Броят на обявите е оправен. Имайте в предвид, че за да си получите бонуса за това, че сте потребители на форума след като си прехвърлите акаунта трябва да си редактирате профила и да си попълните нужните данни.

 

^ Колега, напиши ми на лично съобщение IP адреса ти за да проверя какъв ти е случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попълних профила и обявите станаха 19.Благодаря.

А какво е необходимо да направя за да получа този бонус от 10 лева.

Иначе тези 2,50 не ми се свидят, просто нямам подходяща карта за да ги прехвърля.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Необходимо е да изчакаш до неделя, когато ще пусна един автоматичен ъпдейт ;)

Демек да го правя веднъж за всички.

И напомням, че обявите трябва да са според правилата. Обяви с повече от една цена няма да получат бонус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.

И последен въпрос, верифицирането с други 2,50 лв ли става или може да се използват пари от бонуса?

Ако може, а потребителят няма дебитна/кредитна карта, може ли да се оперира някак с тези 10 лева без карта?

Става въпрос отново за верифицирането.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз писах за верифицирането но ще повторя пак. Верифицирането е процес при който се удостоверява, че даден потребител притежава акаунт в PayPal или MoneyBookers. Тези организации са направили нужната проверка на потребителя, която ние няма как да направим. Презумпцията е че ако потребител се верифицира няма да върши зулуми, понеже няма как после да се верифицира пак.

Всеки може да си направи колкото акаунта иска тук, но в PayPal можеш само един.

 

Та, тези 10 лева са ви да си пускате ВИП обяви или болднати или оцветени.... това са виртуални пари. Верифицирането става само чрез PayPal или MoneyBookers, като преведената сума (2.50) се добавя към виртуалната ви сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, сори ако си го споменавал, а не съм го видял

 

между другото незнам дали да изчакам за да попитам, но сега се появи нов проблем и ще го споделя с цел изчистване на бъговете

- не мога вече да си влизам в акаунта, имало грешно въведени данни, а те са си правилни и тествани сутринта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам на "ВХОД"

После в полето: "Имате акаунт в bazar.muzikant.org ?" пиша Потребител Slacoth и парола *******

натискам бутон вход и ми изписва:

Въведените данни са грешни.

Моля опитайте отново, като отново ме изпраща в полето "Имате акаунт в bazar.muzikant.org ?"

 

Преди обяд нямаше никакви проблеми.Логвам се от същия компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой пейпал акаунт да прехвърля 5 лева.

Искам да го направя от акаунт на акаунт.

 

В момента съм с 20 обяви запас, от коя дата ще е презареждането?

( до края на Март или месец от първата обява)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ами то сега е така. От акаунт на акаунт. След като преведеш парите PayPal се обръща кум нашата система и казва "Този плати толкова" и тя оправя верификациите.

 

За какво презареждане говориш? Ако питаш за обявите, те са със срок един месец. Ако имаш обява пусната в последния един месец се изважда от общия брой, след един месец пак се възстановява. Става дума за календарен месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега разгледах новата система. Според мен това е крачка назад. Системата е морално остаряла, със много дребен шрифт и много малки картинки. Доста далече от WEB 2.0 дизайн концепциите. Неудобна и сложна за работа. Моето скромно мнение е че форума ще загуби от миграцията към новата система. Наистина жалко че обявите във форума ще бъдат забранени. Естествено това е лично мое мнение, на някой може и да му хареса, въпреки че се съмнявам. Занимавам се с онлайн търговия в последните 8 години (изработка и подръжка на огромни онлайн магазини) и според мен избора на система е тотално неподходящ.

 

Допълнение:

 

Има проблем с отварянето на картинките в пълен размер. (The requested content cannot be loaded.Please try again later.)

 

 

Защо има спейсове в началото на имената на категориите? Забелязвам и същото със доста други линкове из софта?

 

Поздрави.

Редактирано от jkolarov
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.