Jump to content
Българският форум за музиканти

Обсъждане на новата система за продажби


Recommended Posts

^ ами ако продавачът не иска да махне наддаването а пък купувачът няма сериозни намерения? Не става и така.

 

^^ Според статистиката в базара до момента имат акаунти към 1200 човека. За справка във форума станахме 1200 на втората година. Също така има към 500 активни обяви ( изтичащи най-късно до месец ). Тук не броим обявите, които сме спрели по една или друга причина. Та от към активност е ОК а от към динамика тепърва ще се развива.

 

 

Предлагам за пореден път да оставим темата за проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Досега няколко пъти съм правил опити да влезна в новия сайт, но не успявам. Излизат ми или екран с 20-ина реда описания на грешки или бял екра със съобщението "Error 503 : Service Temporarily Unavailable".

При мен ли е проблемът или сайтът все още не функционира нормално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът го има когато се опитвам да влизам от работата. Явно новият сайт се хваща от ограниченията, които са ни наложени. Със стария сайт нямах такъв проблем. От вкъщи влизам в сайта без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава се практиката на сергийният принцип в раздела за барабани и не знам какво трябва да се случи, за да спре. Докладвани обяви продължават да се пускат отново, а пък аз нямам никакво желание и време да се изявявам като пъдар и да си играем на котка и мишка цял месец, при това без резултат. Наглед обявата е точна-една цена, отвориш ли я, а вътре сергия с цени на всеки артикул. Просто няма да стане така според мен. Или не трябва да има оферти за комплекти, та ако ще и комплект струни да се пусне в отделна оферта или трябва да има някакви по-сериозни наказания. Иначе разлика с предната система не би имало, с изключение на това, че новата е по-усложнена и отказва не малко хора от използването и. В крайна сметка битака си го имахме и преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пуснал съм репорти, но тази работа със следенето е тъпа и мен лично ме кара да се чувствам кофти. По-скоро или трябва да има промяна в правилото и да не се пускат обяви-комплект, или точно обратното-да се разреши сергийният принцип, или...и аз не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има правило което казва че трябва да има точно една цена в обявата.

И няма да мине без следене. Просто не всички са еднакво съвестни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега няколко пъти съм правил опити да влезна в новия сайт, но не успявам. Излизат ми или екран с 20-ина реда описания на грешки или бял екра със съобщението "Error 503 : Service Temporarily Unavailable".

При мен ли е проблемът или сайтът все още не функционира нормално?

 

В момента имам същия проблем!

Рафо, да ти пратя ли IP адреса си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз имам едно от желанията,можете ли да го направите когато кликна на "БАЗАР" да излиза в нов прозорец...не съм сигурен дали това е от браузарът,но определено е дразнещо... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един голям недостаък който открих вчера е липсата на начин да пишеш в обявата на продавачи така че всички да виждат мнението ти.Не става въпрос за коментарна цени и друг спам,

В конкретния случай рподавач продава добра японска китара за американска такава.

Всичко привидно е наред-сериен номер надписи и т.н. ,но при детайлен преглед се установява фалшификат.При сегашното тотално комерсиализиране на отдела всеки може май да излъже всеки.Може ли да се направи така,че в обявите да има възможност някой изпробвал продукта да даде мнение?Спамаджиите може да бъдат наказвани сериозно с месечна забрана или нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Можеш да задаваш въпроси видими от всички, но само ако продавача разреши. Такива обяви реално биха могли да се репортват и да ги махаме. Обаче при всичко това аз не мога да кажа, че съм специалист по това да позная коя китара е истинска или фалшива. За това можем примерно да съберем една група от хора, на които вярвам и ако двама от тях ми репортнат такава обява директно се заемам. Казвам това защото някой ми репортна за таказа обява но понеже не го познавам и не съм компетентен - оставих нещата така.

 

^ След почивните дни ще поработя по въпроса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.