Jump to content
Българският форум за музиканти

Обсъждане на новата система за продажби


Recommended Posts

Пратих ти човека да го проверите.Още ми се крие.

Мене не ме интересува дали ще го наказвате (а и нека го изчакаме още един ден), но искам в момента обявата ми да бъде в статус активна, докато не и изтече срока или аз не я обявя за приключена.

Българи сме и е много наивно да разчитаме на самоконтрол - затова трябва да се направи опция обявите да се водят приключен търг едва след изричното потвърждаване от страна единствено на продавача.Това неслучайно е задължителна опция във всяка една подобна платформа дори и в белите страни.

 

Мисля че това е в общ интерес, моля не го приемайте като личен каприз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Един въпрос относно Базара - как мога да бъда известяван, при пускане на нова обява в раздел "Китара", например?

В настройките "Уведомяване" има опции за известяване, но само за пуснати от мен обяви.

Търсих бутон тип "Follow ме" из страниците и разделите, но не намерих подобна функция!

 

Благодаря предварително!

Редактирано от atanas_shishkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Има един начин по който може да се излъже системата за твоя случай.

И това е ако отидеш на "Дебни за ключови думи". Там пишеш марка или просто "китара" и ако такава дума се срещне в нечия обява системата веднага ти праща мейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изтрих поредния пост в който някой се опитва да ми обяснява как не можело да се изпращат лични съобщения в базара. За това взех че написах една статия, сложих и катринки.

 

Как да пишем лични съобщения в базара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Има един начин по който може да се излъже системата за твоя случай.

И това е ако отидеш на "Дебни за ключови думи". Там пишеш марка или просто "китара" и ако такава дума се срещне в нечия обява системата веднага ти праща мейл.

 

Благодаря за съвета - непременно ще се възползвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела за барабани (продавам и купувам) попадам на обяви тип сергия от недобросъвестни продавачи или просто защото така е по-лесно. Оставя се и телефон. Не знам какви ограничения и наказания да се въведат, за да се избегне битака и да се спазват правилата?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела за барабани (продавам и купувам) попадам на обяви тип сергия от недобросъвестни продавачи или просто защото така е по-лесно. Оставя се и телефон. Не знам какви ограничения и наказания да се въведат, за да се избегне битака и да се спазват правилата?!

Защо да не се оставя телефон??Нали някой ако има интерес да чуе какво продаваш трябва да се разберете все пак..,ако няма интерес ще си спести 30 стинки "набутване" по телефона..

А на лични съобщения кви глупости са ми писали..,все си експериментирам с ефектчета - взема някое дето е 60 лв в магазина,писне ми и го пускам в продажба за 40 примерно,после ми пише някой - братле имам 20 лв,взимам го..аре у лево леко,всичко си има някаква цена все пак.

То е ясно че е битак,доста хора свирят с нещо,взимат си друго,продават,купуват - нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Такава беше първоначалната идея на новата система. С постването на 10 продукта в една обява и оставени лични данни, всеки би заобиколил и търгувал с продавача директно, което обезсмисля новата система. Затова трябва да се измисли как да се преустанови тази практика на "неразбралите" или точно обратното-да се разреши. За сега докладвам подобни обяви.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.