Jump to content
Българският форум за музиканти

Обсъждане на новата система за продажби


Recommended Posts

Да де,но доккато се съберете да решите кое-какво някой ще изгори.Освен това по снимка не винаги може да

се познае фалшиментото.Когато беше възможно да се пише в темата на продавача бяха предотваратени доста измами.

Друг въпрос е че някои прекаляваха.Аз харесвам старият вариант повече.На едно място беше всичко и

можеше и да научиш нещо и да помогнеш...сега си е жив продавалник по световвен критерий наистина,но....

Не знам защо беше необходимо да се поправя нещо което не беше счупено.Ако е за да си плащат продавачите и

в стария форум това можеше да се добави.Ама както и да е-собственика си решава.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Тук съм много съгласен с казаното. Макар и досадно, неведнъж форумци са предотвратявали разни бетер тарикати да си пробутат боклуците на някой не толкова внимателен купувач. Още по-интересното е, че обява от уважаван форумец, или такава, която е "честна" не съм виждал нападната - винаги досега продавача се е опитвал да се направи на тарикат и да измами някого. Ако се опитвате да толерирате подобно развитие на нещата, супер - решението Ви не може да се оспори, но според мен лично е важно да се задържи самоконтрола от форума. Все пак ние не сме просто една страна в Света, а сме България - тук трябва да играе тояга и самоконтрол, а да не забравяме, че музикантите не са никак най-коректното племе в страната... хич даже.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ами айде ти докладвай и ще те вземем под внимание.

Както и всеки един от ВИП листата.

Няма как да се следи дали някой пише коментар по цената или коментар по оригиналността на стоката. Още по-малко в предишната система.

 

Изтрих няколко мнения, които нямар нищо общо с темата и по тях ще кажа: Който си мисли, че това е лесна, проста и безплатна работа, която не изисква никакви усилия за поддръжка - какво чака? Да прави нов форум и да ни покаже как се правят тези неща. Тук и НУРИ се изказва малко неподготвен какво можело и какво не. Нещо, което не ти е изглеждало счупено е било поддържано от 10 човека постоянно за да не ти изглежда счупено. Защото това нещо не е направено за това за което се ползваше. То е ясно че българите от всичко разбираме но ... айде малко мислете. Или поне ако не сте сигурни в нещо - не го пишете. А къде е проблема да прочетете на едно от 1500 те места в които е написано защо се налага тази промяна - не знам.

 

Постове, които не са по темата ще бъдат трити без да им се отговаря.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с отварянето в нов ТАВ/прозорец може да се настрои и от браузъра. Различно е според това какво се ползва, но общо взето отметката е "always open in new tab" или нещо подобно. Плюс това винаги можеш да ползваш мидъл клик-а. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази тема стана абсолщтно безсмислена. Някакви хора приказват пълни глупости и аз трябва да им обяснявам очевадни неща.

За това:

 

Базарът е това, което е! Няма да се връща старата система! Вече над хиляда човека оцениха базара и го ползват.

 

Ползването на базара е безплатно! Плаща се САМО за реклама и верификация, които не са задължителни. Всички средства, които идват от таксите за реклама и верификация се използват за развитието на музикант.орг. Всеки който е дал 2.50 или повече освен че ще получи по-добра позиция и видимост на обявите си, ще помогне да направим сайта, форума и базара по-добри. С тези 2.50 нито ние ще забогатеем, нито вие ще обеднеете.

 

Поддръжката на форума, сайта и базара струват пари, време, нерви и квалификация. Благодарим на всички от вас, които го осъзнават и ни помагат!

 

Базарът има 1000 преимущества пред старата система като част от тях можете да прочетете тук: Анонс на новата система за продажби

 

 

Далеч съм от мисълта че системата е перфектна но имаме желание да я направим още по-добра и приятна като се вслушаме във вашите предложения и проблеми.

За целта:

 

Който има проблем с достъпа да пише тук: Проблеми с достъпа до базара

Не забравяйте да напишете IP адреса от който имате проблем.

 

Който има предложения или идеи как базара може да е по-полезен да пише тук: Предложения и идеи

 

Въпроси относно как се ползва базара - тук: Въпроси и помощ

 

Бъгове и други проблеми репортвайте тук: Бъгове и проблеми

 

За съмнителни обяви използвайте "Съобщете за нередност" над снимката на всяка обява.

 

Също така не отказвам и помощ на лични съобщения или по мейла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.