Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Наскоро се натъкнах на информация за въпросните пикъпи и останах силно очарован от ревютата и техническите характеристики. Висок аутпут, агресивен тон и ... Resistance: 5.0k?!

DV020_Jpg_Jumbo_583006.001_black.jpg

Създателите му твърдят, че алуминиевия корпус на адаптера позволява с нисък резистънс да се постигне същия,ако не и по-добър ефект в сравнение със стандартен хот пикъп с 15к. Което от своя страна позволява да се запази непокътнат високия регистър, нещо което обикновено бива засегнато при нормалните адаптери с висок аутпут. Твърди се също, че са еднакво подходящи за бридж и нек позицията без да се налага някакви модификации, като на практика това не е точно хъмбъкер въпреки че има такива размери и характер и 100% пасивен адаптер.

Ще ми е интересно, ако някой е имал допир и може да сподели лични впечатления. Аз съм на ръба да си поръчам, дори само и единствено от любопитство.

DBucker_box.gif

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денчо, пробва ли ги вече тези адаптери, че и на мен нещо ми стана интересно?

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не съм, но още мисля по въпроса. Не са евтини също... :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм заинтересован, а и гледам са отворили директен Европейски магазин. Мисля другия месец да поръчам един deathbucker за bridge позицията и един humbucker за neck позицията. Ако някой от вас се сдобие първи с това добиче, драснете едно мнение ако не ви е проблем.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да посъбудя малко темата с очаквано малоумен въпрос - някой сдоби ли се с тези изделия вече? ...Или всички си останахте само с мераците?

Редактирано от patient

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.