Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за усилвател Stagg


GuitarMaster95

Recommended Posts

Хола,авери ! Имам един въпрос относно това кубе ----> http://www.staggmusic.com/en/product_detail/40_aa_r_eu.html?backp=1 видях го в музикален магазин и планирам да го купя,тъй като с групата ми имаме нужда от кубе в което да включим микрофон и евентуално и още един инструмент. Знам,че е Stagg и вероятно е повече от зле но въпроса ми е дали става за репетиция (колкото да се чува сносно микрофона) като се има впредвид,че барабаните са без озвучаване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хола...аверче/каквото и да значи това/ :dance:

Занапред каквото и да ви потрябва в групата - идете и го пробвайте!Стаг не са нещо по-различно от други марки на тази цена!

Това ,което си посочил е усилвател за акустична китара!

За микрофони се продават едни други неща с името миксери и след тях ви трябват усилвател и озвучителни колони колони/като минимум/ -ако имате късмет с 2ра употреба ще ви стигнат едни 500-1000лв. :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да...знам,че ни трябва миксер и колони,обаче нямаме финанси за подобно удоволствие.Затова се спряхме на компромисен вариант т.е. това кубе...И разбира се,ще го пробваме ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех. :) За мен това е доста голяма грешка като покупка, но парите са си ваши и щом искате всички да свирите през едно кубе, давайте. :) Парите наистина са пари, но като се замислите група от 4-ма човека като съберат по 2 лева прави 8 лева. Ако добавите още малко, тоест 2 лева, ще имате цената на един час репетиция в репетиционна с апаратурата, която ви е нужна да звучите като група. Прекрасно е, че сте се надъхали да свирите, но направете го както трябва, а не като банда "всички сме в едно кубе". Първата си апаратура си я купих сам и бях на 29 години когато тази покупка стана факт. До този момент свирихме на репетиции в репетиционни, в които имаше нужното ни оборудване. Харчете си парите разумно, защото когато сте дорасли да си купите апаратура, ще ви потрябват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.