Jump to content
Българският форум за музиканти

Anonymous records


Recommended Posts

Дори и така да е !Дори и с тези пари да се оборудва студио за бандите, които лейбъла ще продуцира, мениджерства и т.н, това са пари , които не са техни.А са дошли от всички групи,които са участвали в така наречения - КОНКУРС!Хипотетично,.. ако аз участвам с банда, и тя не спечели., но е с най- много посещаемост от всичките вечери, какво става с парите , които моите приятели и фенове са дали ?Никъде по света няма подобен набор на банди от лейбъли.Всеки музикант, който е записал албум ,Е.Р , или сингъл се е пробвал да направи връзка с някакъв лейбъл, и знае много добре как стоят нещата.Обаче, тук лудите не са тия дето дават баницата ...И жалкото в случая е , че повечето смятат , без да се замислят , че така облагодетелстват някой друг със собствения си труд.Застават нахъсани с идеята, че не са "свирили там и ще си направят една безплатна репетиция"

@Rockfire - Да именно , защото преди 1 година имаше подобен конкурс, в който и аз съм бил участник, гледам с такова око и на този.Какво се случи с наградените и продуцирани банди от тогава?А какво стана с въпросния конкурс?

Редактирано от enuffZnuff
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако е въпросният, за който се сещам...тази година не се проведе. Поне върнаха таксите на вече платилите... Обединил се с някакъв си там голям конкурс. Battle of the bands ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба тролчета, защо ми взехте хонорара??!?! :D В една песен се пееше "не е имало никакъв влак и никакви пътници" - просто хората се опитват да си закърпят бюджета с произволни методи, да речем "Мисия 10 дни"..

За какво става въпрос? Очевидно е, че клуб "Angel Heart" е пред фалит, защото ето тук са го обявили за продажба. Пък повод за свирене и "безплатни" 5 левови бири колкото искате! Успех на рибките и приятно куфеене, а така също не забравяйте и да направите пого накрая!

 

@Rockfire извинявай, че така се пошегувах, но като "ловец на глави" ми харесваш повече :)

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата хич неизглежда обещаваща и съм съгласен с повечето мнения в темата. Единственият вариант в който и двете страни могат да бъдат доволни е групите да са адски слаби или току що прохождащи и овсен 2-те бири да понатрупат малко опит и пак мисля , че везните ще бъдат доста срещу тях. В магазина като отидеш да си купуваш хляб плащаш пари за него , така трябва да бъде и с музиката. А тука ситуацията изглежда по скоро като кампания за подпомагане на човек в неравностойно положение. Прекрасно ви разбирам че и вие сигурно имате семейства и сметки плащате, ама да се качиш на гърба на някой друг не е много хубаво и не виждам кой се опитва да ви дръпне в казана обратно след като явно не правите нищо положително освен за себе си. Разбира се групите доброволно ще се явят без някой да ги кара на сила, така че проблемът си е тяхен, но почти сигурно нищо положително за българската музика няма излезе от цялата тази кампания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нося на майтап ,няма страшно... :hooray: , иначе главите нещо намаляха :crying: ,или не са толкова остроумни вече :offtopic-001:

----------------------------

 

Колкото до заведението , не ми се струва да има толкова топла връзка с организаторите,би могло да се проведе и на десетки други места! :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, вие сте много загрижени за групите нещо, хайде по-добре мислете за вас. Всеки сам си решава, налЕ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ей затова цялата работа е на това дередже. Загрижени сме щото това е бизнес и хората, дето го подкопават не трябва да се толерират!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, след като в началото се свиреше и аз съм свирил там ОК. Но после го направиха караоке, услади им се да влизат хора, които да не плащат вход, а да пият и да се веселят. Доста групи изпищяха, тъй като собствениците на клуба искаха да ни принизят да свирим за БЕЗ ПАРИ!!! И ето сега се появяват с лозунга "На нас не ни се плаща за музика"! Да обаче се оказва, че ние тряа да Ви плащаме, за да чуем музиката във Вашия клуб!!! И понеже на Вас не Ви се плаща - за музикантите остава едното БРАВО!!!

 

Вижте, дано анонимните не са лъжци. Единственото, което ме притеснява е целото мероприятие всъщност!!! ХАХАХА.

 

Аз няма да ви предизвиквам на публичен диспут, ли там какво беше.

Предизвиквам ви обаче ясно и открито да отчетете всяка стотинка от събраната сума от входа!!!

 

Ако наистина всичко е чисто, както твърдите, няма да имате проблем да го направите. Така и групите ще кажат дали вашият отчет е истински!!!

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда на първо четене, че се възползвате от славата на движението Анонимъс ...... хубавото обаче е, че този път има доста сериозен интерес и доста хора ще следят какво е станало и има ли нередности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

martist

"Консултантска дейност по оборудване на звукозаписно студио - 2 ч по 20к лв = 40к лв" :) Напълно легитимно и честно ;) Примерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъй като не намерих друг тип контакт със Anonymous Records, пиша тук. Желая да обявя че ние от група "Зимен Дъжд" няма да можем да вземем участие в конкурса поради технически причини. Извиняваме се предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще ме уморите :hysterical:. Каква прозрачност, какви 5 лева (вход). Ако аз например съм решил да измъкна 5-10 бона за седмица и после да духна с парите, боли ме патката (с извинение), че някой ще се оплаче, че е крива работата. Няма договори, няма нищо. Всичко е на доверие в момента - и именно затова работата мирише. А тя ако не миришеше, пичът 2-3 поста по-нагоре нямаше да търси контакт чрез форума, а щеше да се обади по телефона.

 

Работата не мирише, работата СМЪРДИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ACTA in action:

 

От лейбъла са твърде заети, затова са забравили да подадат най-важното - координати за обратна връзка. Но, сега навлизаме в ерата на глобалното следене и анонимност в интернет... забравете. И така, да анонсирам шефа Стоян Атипов, един от президентите на лейбъла "Анонимус рекърдс" (да се готви Иван :D )

 

За контакти:ICQ#:265117817

 

http://www.myspace.com/idiotheadbanger

 

E-mail: palavko@gmail.com

 

Бизнес профил: Стоян Атипов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерът е, че събитията ще се състоят. Сега, ако приемем, че работата смърди правим един бойкот и никой не отива, което е гадно за групите, но анонимните нема земат нито една стотинка и те така. Все още съм в дилема относно цялата история, щото наистина ми се иска най-накрая да се случи нещо различно от чалга културата!!! Но ако за пореден път се окаже лъжа цялото нещо...ще се замисля относно чалгата, да ви кажа...Онова си е баш бизнес, независимо от простотията, която се сипе от песните.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.