Jump to content
Българският форум за музиканти

Anonymous records


Recommended Posts

Хайде всички дружно Обратно в клуба да се извинявате на момичето , "защото нейната работа била да бъде красива" B) ей това ми направи деня , Мерси пич ...

П.С. Иначе и ти си напълно прав, нормално е да заплашваш бандите с "шамари" :) - особено като не са там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ ДЪРЖИ УНИЗИТЕЛНО С ЧОВЕК, КОЙТО СИ ВЪРШИ РАБОТАТА

 

Само че в случая май хората, дето си вършат работата, са музикантите, опитващи се да излязат на сцена, а унизителното държане е на патката, дето им заявява, че не може да им запомни името, щото било много дълго. Или поне така излгежда отвън. А изказването, че на нея и се плаща, за да е красива, е комично - ако тя стои там само за красота, защо има функция да обявява групите; и ако основната и работа е да презентира групите, не се ли предполага, че освен красота, би трябвало да има и дар слово и тем подобни?

 

Иначе пича верно трябва да внимава с "шамарите", щото Valitchy както е тръгнал/а, ще му открие и домашния адрес и тогава...... :D

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно ми е да чета коментари "абе пичове, дайте спокойно, нека да видим как ще приключи всичко и тогава да критикуваме"... сериозно ли бе пичове... ако един здрав циганин те натисне в парка на едно дърво, какво - "абе той може да няма лоши намерения, чеакай да чидим какво ще направи, пък тогава ще бягам..." Наистина ли сте такива овчици кротки? Сигурно и на изборите така мислите - бе тия за нищо не стават очевадно, ама дай да им дадем шанс да видим какво ще направят. Еххххх... думи нямам...

 

П.П. Аз освен гафове и абсурди, от анонимците друго не виждам към момента. Ако греша, нека някой ме поправи...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз пък се чудя, като не може да запомни името на групата, което е от три части, дали си помни цялото име девойката или си го записва на ръчичка? :huh:

 

Edit: ^ +1

Редактирано от Lathron
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Случаят с Good Music e показателен! Аз предпочитам да вярвам на тях! Знам качествата им като банда и знам ситуацията във въпросния клуб а при анонимните всичко е мъгляво и за това вече има доста примери. Предлагам да ги оставим да си блъскат главите. Изобщо какъв смисъл има да се спори с хора като анонимните, които може би бъркат китара с лопата! Та те дори не са музиканти, което пък ме навежда на мисълта какво правят такива хора във форум за музиканти...Пожелавам весел ден на всички! И си вържете по една мартеница бяло и червено вино :)

Редактирано от alleysin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно ми е да чета коментари "абе пичове, дайте спокойно, нека да видим как ще приключи всичко и тогава да критикуваме"... сериозно ли бе пичове... ако един здрав циганин те натисне в парка на едно дърво, какво - "абе той може да няма лоши намерения, чеакай да чидим какво ще направи, пък тогава ще бягам..." Наистина ли сте такива овчици кротки? Сигурно и на изборите така мислите - бе тия за нищо не стават очевадно, ама дай да им дадем шанс да видим какво ще направят. Еххххх... думи нямам...

 

П.П. Аз освен гафове и абсурди, от анонимците друго не виждам към момента. Ако греша, нека някой ме поправи...

 

Виж сега, това мое мнение е свързано с това, че българина много обърква нещата във времето. Когато трябва да вземе решение бързо, той чака. И за това после, когато трябва да изчака (понеже от преди му се е насъбрало от много изчакване) се хвърля с рогата напред и сам си обърква нещата. Затова изказах мнение да се изчака. След като свърши мероприятието, тогава ще направим анализите. Аз в началото изказах определени съмнения, почти съм сигурен, че нищо няма да излезе от тази работа, но НЕГАТИВНОТО в цялата тази дискусия е, че почти всички колеги хванаха теслата от самото начало. Безмислено е цялото това оплюване докато още върви мероприятието. След като свърши ще има възможност, ако трябва(а то вероятно ще) организаторите да бъдат оценени "по достойнство".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че никой не е обърнал внимание на групата не е вярно както и около 90% от твърденията им в тази "статия". И Иван, и Жоро, собственикът на клуба са ги поздравили, но те не са счели за нужно да отговорят.

 

Подобно арогантно поведение е типично за изгряващи звезди, каквито GMS в момента се явяват. Няма да коментирам какво са обсъждали на висок глас по време на чека, нито заплахите на басиста след като изфуча от гримьорната.

 

И ние си имаме кусури, но ако това е нивото на "професионалните" групи то сега съм още по-убеден да не взимам съвети от тях. Лъжи, откровенно изнагляване (момичето да се била извинила, защото казала, че името им било дълго?!), целенасочена PR акция срещу първите, които се осмелиха да им зашият заслужения словесен шамар. Единственото за което съжалявам е, че не им казах да си ходят още преди да са започнали да свирят, но и ние се учим, следващият път при такова отношение към околните мерки ще бъдат взети своевременно.

 

Отново казвам, че Васко прави изключение, защото момчето с нищо не е прегрешил, но просто е част от кофти група.

 

Виж какво млади момко - според мен ПЪРВО и ОСНОВНО трябва да бъдеш отговорен към собствените си думи и дела. Значи не познавам бандата, но ако дори 10% от това което е написано е вярно, това въобще не е в твой и в интерес на организацията ти плюс. Ако наистина си събрал някакви момиченца, на които функцията им е само да са красиви и да се усмихват, въобще не ставаш за начинанието, с което си се захванал. Това означава, че по-скоро трябва да се захванеш с чалга, а не със музикален бизнес. Там е важна визията, е и някои други скрити таланти в духовите инструменти.

Не искам да вземам страната на бандата. Възможно е някои от музикантите също да са предизвикали конфликтна ситуация, НО не забравяй, че те може би са професионалисти и са очаквали също така по-добро отношение и професионализъм от теб и твоя екип. А ако ти не си на ниво, логично е те да се изнервят.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Темата не е за да критикуваме пича, който се опитва да направи алъш вериша. Честно казано, през левия крачол ми е за него. Но, до колкото може, да помогнем на колеги музиканти, които така или иначе са в лайняно положение бидейки родени в тая проста държава, да си спестят честта да станат нечия курва и то неплатена. Така да го кажем, най-директно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Опитват отново да се изкарат прави.Както споменах в горен пост от мен, с моята банда 'Зона' сме свирили два пъти заедно с Good Music Society. Веднъж в Sofia live club (когато се казваха Aявис ) и преди няколко дни на един митинг.Момчетата от бандата са безкрайно коректни и точни хора.И на двете участия бяха донесли бек лайн , без мрънкане към другите банди, без всякакво натякване.Колегиално отношение и професионализъм.Докато този анонимен пич от AR@ нещо много заплахи започна да раздава?Шамари?Само ще те помоля -Мери си приказките!Това , че пишеш във форум, не означава, че можеш да си изливаш безнаказано агресията!

Редактирано от enuffZnuff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, пичове, за какво се борят истинските Анонимъс по света и у нас. Точно срещу това, което правите вие и за това надменно отношение към изпълнителите и въобще към обикновените граждани. Нали имахте списък с групите, защо просто не дадохте листче на момичето, което се "прави на красиво" да го прочете. Една принтирана страничка струва 10 ст., може и по-евтино да ви излезе, ако толкова ви се свиди ...........

Мисля, че трябва да намалите егото и "правенето" на "големите шефове", защото ще попаднете на някои метъли с тяхната агитка и едва ли ще ви бъде толкова забавно ......... Самото ви отношение - да искате вход от феновете на бандите е меко казано жалко и показва, че основната цел на наничанието е печалба на гърба на музикантите. Нали мотото ви е: "Не плащаме за музика!". Само че трябва да го допълните - "групите и техните фенове си плащат, за да ги слушаме......".

Принципно хората обикалят да слушат групите по клубовете или правят безплатен концерт, за да съберат максимално много хора (избиването на кинтите за събитието става от консумацията и от спонсорите), а не ги карат да си водят публика на вход, който няма да видят.....

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Евала VANE!!!

 

Анонимните...Ще Ви попитам следното:

 

ЦИТАТ НА ВАШ ПОСТ "Сега надявам се излязло от твоята уста ще стигне до ушите и на другите дървени философи и ще осъзнаят какво значи "безплатна музика" и защо на този етап на развитие на групите на родната сцена това е начинът."

 

 

Музиката не е БЕЗПЛАТНА, защото съм платил 5 лв, за да слушам банда. КОЕ Е БЕЗПЛАТНОТО В СЛУЧАЯ....??????????????????????????????????????????????????

 

БАСИ

 

И пак ще се хвана за това: На нас не ни се плаща за музика.

 

Абе Вие наред ли сте???????????? Това автоматично означава, че ако моята банда подпишем договор с Вас, Вие няма да ни плащате........WTF???????? OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Аз не знам...наистина не разбирам!!!

 

 

Ся, има и нещо друго. Ако сте решили да правите пари за море :) щеше да Ви е по успешно, ако бехте напраИли прослушването без вход, за да додат ЯКО народ и да делнете оборота с "Ангелското сърце" И БЕЖ...ама то требе време докато загреят реотаните.

 

П.С.

Познавам хора от групите. НАЙ - СИЛНОТО МИ ЖЕЛАНИЕ Е СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ КАТО СЕ ВИДЯ С ТЯХ ДА РАЗБЕРА, ЧЕ СИ Е ЗАСЛУЖАВАЛО И ЧЕ АНОНИМНИТЕ РАБОТЯТ ЯКО ЗА ДОБРОТО НА БАНДИТЕ!!!!!!! ЯКО УЧАСТИЯ ЗА ЯКО КИНТИ!!!!!!! МОЛЯ ВИ НАПРАВЕТЕ ГО.....НЕДЕЙТЕ ПОТЪВА В ДЪН ЗЕМЯ, КАКТО СМЕ СВИКНАЛИ ДА СТАВА!!!!!!!!!!!

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
"Не искаме цигари

не желаем алкохол

дайте ни китари ,кинти,

рокендрол"

Редактирано от Басурендер
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно арогантно поведение е типично за изгряващи звезди, каквито GMS в момента се явяват.

 

Ама аз доколкото разбирам те си свирят пичовете пред публика и от преди това, не като сега тепърва да изгряват на родната сцена :yes:. Да не говорим, че с тая квалификация прати Дейв Мъстейн в графа "изгряващи звезди" :hysterical: :hysterical: :hysterical:. Накрая ще се чуе кой е крив, кой - прав, и резултатите лично мен няма да ме учудят.

 

Не знам и кой е тоя и за какъв се мисли да заплашва с шамари?!? Аз що ли си мисля, че саморазправата и законът не я толерира :blink:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете приказката "Няма лоша реклама"? Има толкова музиканти в София - отидете и чуйте една вечер за какво става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.