Jump to content
Българският форум за музиканти

едно вчерашно


Recommended Posts

мнго се зарибих по това. вчера ми дойде идеята и я записах туй и то. още не съм преспал така че може и да е зле вече свикнах да го слушам. нивата са ниски защото съм експортвал директно и микса е пре-пре микс. замислил съм го за песен мисля да се пее нещо за любов или рай а може и двете още не съм мислил по въпроса първо трябва да видя дали да не го преработвам и тн. няма бас / трябва ли да има според вас и ако да какво да представлява/ http://free.data.bg/shirpotreba/za%20pesen-01.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич , абе ти бълваш постоянно :headbang: .... не мога да ти смогна само да ги слушам :headbang:

ей ся го дръпвам и т'ва ,макар че сигурно и отсега да го похваля няма да съм в грешка като те занм :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич , абе ти бълваш постоянно :headbang: .... не мога да ти смогна само да ги слушам :headbang:

ей ся го дръпвам и т'ва ,макар че сигурно и отсега да го похваля няма да съм в грешка като те занм :headbang:

имай предвид че това досега бяха 90% стари неща а колко още имам стариииииии ехееееееееее имам цял диск с коледни песни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееей! Напред си с материала, пич :headbang: Супер :headbang:

 

Ама китарата нещо май твърде далече :D А пианото свириш ли го или го програмираш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиря го, то затова не е като хората много много бтв много се кефя направиха ми педал за него от ключ за лампа ама става даже мн става та сега се уча да свиря с него хаха малко е смешно ама усещаш ли че е свирено с педал. начи китарката ахааааа мдааа ше видя :think: далече като акорди ли / надвявам се че не това имаш предвид имам там няколко грешчици ама много уморен бях за тва пък и го мислех как ше го правя като композиция/ или като звук/ниво/. ако съм разбрал правилно е тиха това ли имаш предвид мисля да му добавя още и цигулки, кларинет или може би брас секция, саксофонче може да движи някаква проста мелодийка. а бас да слагам ли според теб или да сложа ниски брасове и струнни или пък мъжкия хор изпълнява добре тази функция. благодаря за поста :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.