Jump to content
Българският форум за музиканти

Чачо Чачев- Чачистия


Recommended Posts

1)nickname: chacho

2)Възраст: 22

3)Образование: средно, висшето го мъчим все още

4)Вашият инструмент/и: RG505, ного и се кефя :D

5)Предпочитан музикален стил: жица предимно, ама иначе сякви работи слушам :D

6)Вашият вдъхновител: YJM и другите стандартни такива :D

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Shambles- мисля че свирехме melodic doom-death, ма не съм 100% сигурен :D и още 1-2 странични занимавки

8)Странични интереси: internet, snowboarding, и жената разбира се

9)В кратце(или с две думи за вас самите): ми по принцип ако река да се опиша в две думи, после ще ми се смеят, щот някой индивиди викат че съм бил дебел и едва ли две думи ще ме обхванели... долна инсинуация. иначе си дрънкам на китaрката от време на време- бях преустановил за около три години ма ся си зех rg-то (неам думи) преди 1-2 месеца и пак почвам по-малко :D иначе съм ного мързелив и пия бира като за световно... и тва е горе-долу

 

 

иначе е тва тука ся го записах щот гледам че хората качват някви работи... то нито е мое, нито е цялото :D ама му се радвам щот го научих преди 2-3 дена и още ми държи :D са... знам че някой хора ще ми се смеят, че се опитвам да свира такива работи, ма трайте си, още се учиме ;)

 

и тва беше от мене

:headbang::curse::curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бах колко ухилени физиономий съм праснал не е истина...

 

и ся като съм почнал пак да пиша- що не се направи примерно една група на yahoo, където хората да си качват музиките? ного се дрaзна така като нищо не мога да чуя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво мой олд познайнико! :D

Тва което чух от мп3-то ме обнадежди навеки

че китарата нема да умре!

:D:D

 

 

п.с

Незнам дал изнаеш или

дали съм ти казвал....

 

Малмстийн го ОБОЖАВАМ!!! :headbang::curse::curse::D

 

 

Едит: Ю Руле :D

 

.....аве саунда с кво е ....баш си го докарал :D

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми по принцип ако река да се опиша в две думи, после ще ми се смеят, щот някой индивиди викат че съм бил дебел и едва ли две думи ще ме обхванели...

:D:D:D

 

Само иронията е неизменен показател, че си от "наш'те", т.е. че си пич :P

Welcome! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво мой олд познайнико!  :D

Тва което чух от мп3-то ме обнадежди навеки

че китарата нема да умре!

:no:  :no:

 

 

п.с

Незнам дал изнаеш или

дали съм ти казвал....

 

Малмстийн го ОБОЖАВАМ!!! :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:

 

 

Едит: Ю Руле :no:

 

.....аве саунда с кво е ....баш си го докарал :no:

ми митак, и аз съм голям фен :no: ти разправяше навремето как за една седмица си му извадил последния албум, тъй че ми е ясно положението :no:

 

иначе съм го записвал през ефекта (корг ax1000g) директно в pc-то. ако кажа как ше ми се смеят тука около три дена, ма може би тва е тайната на "успешния" звук :no:

 

начи, зимат се едни стари слушалки (понеже ваща карта има само малки жакчета), реже се кабела, зима се един голям жак от нормален кабел и двете работи се залепват стабилно с тиксо. след това сичко се мушка по местата, т.е. в ефекта и в няква ямаха дет я имам на pc-то и се чака около 5мин докато кабела престане да се клати, щото иначе нищо друго не се чува. след тва е ясно, само че е много важно човек да загуби минимум час и половина, докато се чуди как да експортне миди и аудио в една mp3-ка!

 

и тва е в общи линий :no:

 

p.s.: след твоя пост, спокойно мога да си фърля китарата вече :no:

ше си купа балалайка и ше си джокам по цел ден :no::no::no:

мерсаж

:headbang::no::no:

Редактирано от chacho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

не е много свързано с музика, ама нали е самопредставяне, пък и не всеки ден пишат статий за мене :( та ето, вижте тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1)nickname: chacho

2)Възраст: 22

3)Образование: средно, висшето го мъчим все още

4)Вашият инструмент/и: RG505, ного и се кефя :(

5)Предпочитан музикален стил: жица предимно, ама иначе сякви работи слушам :)

6)Вашият вдъхновител: YJM и другите стандартни такива ;)

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Shambles- мисля че свирехме melodic doom-death, ма не съм 100% сигурен :) и още 1-2 странични занимавки

8)Странични интереси: internet, snowboarding, и жената разбира се

9)В кратце(или с две думи за вас самите): ми по принцип ако река да се опиша в две думи, после ще ми се смеят, щот някой индивиди викат че съм бил дебел и едва ли две думи ще ме обхванели... долна инсинуация. иначе си дрънкам на китaрката от време на време- бях преустановил за около три години ма ся си зех rg-то (неам думи) преди 1-2 месеца и пак почвам по-малко :) иначе съм ного мързелив и пия бира като за световно... и тва е горе-долу

 

 

иначе е тва тука ся го записах щот гледам че хората качват някви работи... то нито е мое, нито е цялото :) ама му се радвам щот го научих преди 2-3 дена и още ми държи :) са... знам че някой хора ще ми се смеят, че се опитвам да свира такива работи, ма трайте си, още се учиме ;)

 

и тва беше от мене

;):angry::(

Ако наистина си дебел и си фен на Малмстийн то ти си отдавна изгубения ми брат близнак ;) браткооооо..намерихме се...вярно че това трябваше да стане във 1647-ия епизод но дотогава ще станат още много интересни неща..Айди добре дошъл и добре изсвирил :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре са нема да се обиждаме... сложили са ме на диета, очаквам резултати в най-скоро време :happy:

Да си купиш Велформ сауна бет"само за 15 минути ще загубите 2 сантиметра от талията си/докато се потите като скъперник в такси/..

П.С: Баси пак офтопик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега чух инструментала...аве ти си бил голема картечница ве..браво само така сигурно и ти като мен си имаш олтар с икона на Ингви и всяка вечер му се милиш да ти даде бързина и техниика...Ма Налбантов е прав китарата нема да умре поне не сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Брех?!?Как така съм пропуснала да ти честитя по случай случая,бре!? :(

 

:godbless: 'А добре дошъл и да си жив и здрав да пишеш повечеко тук!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе vielen данк дето се вика, ама май никoй не забеляза най-важното нещо, а именно -

Chacho is the fountain of youth! :godbless: хората статий почнаха да пишат за мене вие докато блеете :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.