Jump to content
Българският форум за музиканти

Gene Simmons - Cort GS-AXE Bass


tabloid

Recommended Posts

Някой има ли впечатления от тази китара? Искам да разбера дали в тази китара има качество или е поредния KISS артикул на пазара. За тези пари,за които се предлага в интеренет...просто не знам дали може да се говори за добър инструмент. http://www.youtube.com/watch?v=jiwHtr4Qc60

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорил си си сам. Оттам нататък, бягаш в магазина и пробваш. Ако много държиш на мнение, аз никога не бих си я купил само заради ужасно неудобната форма, ако ще да е и най-добре звучащият бас на света. Не мога да си представя да свиря седнал с това чудо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо аз също не бих си купил такава китара,но ми е интересно да чуя мнения. Просто чичо Джийн е избрал евтин вариант да си предложи китарката на феновете. До колкото слушам в нета...звука е на много ниско ниво. Буквално звучи,като играчка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така като го гледам адаптерите му изглеждат като на Cort Action,+ това баса е пасивен,не може да се очаква разнообразен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен...но все пак този бас е една готина придобивка,за всеки фен. Навремето страшно много слушах KISS и много се кефих на това басче. Но мисля,че баса на Джийн от онова време е Крамър,ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Динакорд го има /почти съм сигурен, че е той/, много грозно нещо...в първия момент помислих, че е някоя играчка окачена за майтап. То бива-бива позьорщина, ама.....само се чудя дали Джийн или Джоуи e по-голям стойкаджия :D

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах...цитатът точно под клипчето:

 

this is a horrible bass. very bad sound. sold it and got new bass

KEO9999 Преди 2 месеца в плейлиста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И другия бас не е зле,но брадвичката повече ме радва. Ще имам път към Варна другата седмица и ще се поразходя по магазините за това басе. Любопитно ми е да го пробвам,но определено очакванията ми не са големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да има скептицизъм относно тоя бас, като се има предвид качествата на Симънс ( не ме разбирайте погрешно, една от любимите ми групи са, но просто... :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук си прав...като цяло бандата винаги се е деляла на 2 части. Джийн и Пол са шоуто,а другите 2-ма са музиката. Затова и състава на музикантите се е променял доста през годините. В случая Джийн е шоумен,а не музикант,затова и инструмента му не е с особено голямо качество,но пък е прекрасна добавка към маската,броните и високите ботуши. По лично мнение,ако имах възможност щях да си го купя,но не за да свиря но него,а за да си го сложа на стената :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа че, в съвременния мизикален бизне,с никой от музикантите не избира с какво да свири. Джийн не е избрал този Cort. Cort са избрали Джийн, да свири с техния инструмент. И са му платили за това.....И не плюйте Джийн. Когато направите това, което са направили KISS, тогава си чешете езиците. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.