Jump to content
Българският форум за музиканти

"calling You"


Recommended Posts

http://info.datacom.bg/fenixbg/Ninko%20Evg...lling%20You.mp3

 

Като саунд е ужасно, просто ми се допя около 2:00 през нощта и се чудя дали личи колко ми се спи... :headbang:

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност едно неспокойно духче напада беззащитен човек. Разговорът, спорът, разбирателството... Намират си теми за разговор тъй да се каже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Извинявай,ама това е неслушаемо...Навремето имаше една джаз-изпълнителка,която правеше такива кривочи и почти ме отказа от тая музика... :wall:

 

Наистина,прости ми,но не мога да го чуя втори път,едва издържах първия.Яко идейно е,но аз поне не мога да го слушам...Извинявай още веднъж...В мен е проблемът...

 

:inlove: !!!МУЦ!!! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вайчооооо :headbang: Тва е по-скоро театрален, отколкото музикален експеримент :headbang:

Ма верно мое да се пробаш в некой театър! Може да стане яко :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вайчооооо :lol: Тва е по-скоро театрален, отколкото музикален експеримент :lol:

Ма верно мое да се пробаш в некой театър! Може да стане яко :lol:

Хехе :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, това ли ви бяха коментарите на таз песньовка? Или толкова много пречи никаквата обработка на звука? Абстрахирайте се от качеството и потънете в историята (разказах я накратко малко по-горе)... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човечееееееее аз тва отдавна го чух ама се въздържах е щом искаш коментар :) :killyou: :D:D:ph34r::D;):P:D:D

Всъщност имаш право - казал си всичко тук, така че останалите просто биха те повторили! ;)

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.