Jump to content
Българският форум за музиканти

Hello my name is...


arlina

Recommended Posts

Ейй, не давате съвети, ама то верно мнението пари струва! Да отидеш при учител 15лв трябва да му дадеш, за да ти каже, че не ставаш... Ама все пак кажете, въобще този микс получава ли се, щото знам, че гласът ми е по-оперен ама какво да направя като не слушам такваз музика!

 

Защо записваш да учиш музика която не харесваш?Пей само това, което най-много ти харесва и същевременно ти се отдава.Току виж се оказало, че може да си певица и без да учиш джаз пеене. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав глас дарбата си личи,нО за пеенето трябва да се мине през вокален педагог,защо ли защото се раждаш със глас,но не можеш да се родиш с музикални познания,затова трябва муз.педагог !!!

Няма истинска певица която да не е минала през уроците на вокален педагог,не е нужно да си го признават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здрасти :) Вторият семпъл те представя по-добре, определено със съпровод си по-сигурна, в записа на Someone like you пееш куплета в сол мажор, а припева в си бемол мажор (песента е в ла мажор) :)) Ако държиш да я научиш най-добре си намери нотите и я научи по ноти-ще ти спести лутането, припевът съвсем не е толкова високо колкото го мислиш (а и песента има няколко различни варианта ако все още не можеш да си я "нагодиш" според особеностите на твоя глас.

При кого учиш ( аз не можах много да схвана къде точно учиш, кой курс си и т.н.) ?

На мен тембърът ти, особено в първия семпъл ми напомни на Шер, прав е Лими за носовките, гласните все едно ги мислиш през "он", но то е по-скоро търсене на носов резонанс (ефект) , отколкото носово пеене(дефект) :).

Също за вибратото, ако има проблем в звученето в тези поп парчета то не е във вибратото, а в това, че някои гласни са прекалено класическо изпяти, в поп пеенето ползваме т.нар. "schwas", които са малко по-разговорни, смесени/редуцирани.

Пиши ми на скайп ако искаш, аз също не работя без пари, но ще се радвам ако мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.