Jump to content
Българският форум за музиканти

Diy ел. китарка от Patzo


Recommended Posts

Въпреки, че тези капачки които съм направил за адаптерите съм ги врязал отвътре и има към 2мм. до повърхноста звука стана малко слаб като сила. Проблема е в това, че адаптерите са малко ниско. Пробвах да ги повдигна 2-3мм. нагоре и всичко става ок. Което значи че в близкото бъдеще ще трябва да направя нови капачки за адаптерите малко по-високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за хубавите думи. Лошото е че тъкмо привършвам първата китара а ръцете ме сърбят и за втора. Ама кинтите на този етап са кът.

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък поръчкил Трябва да ти минат поне няколко китари през ръцете, че да започнеш поръчки - ако направя още една китара и съквартирантите ще ме изхлърлят - само аз знам колко прахосмукачки съм изпразнил и колко им надувах главите със фрезата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проекта ми отне към 6-7 месеца - естествено не съм се занимавал само с него имаше моменти когато не съм го пипал по 3-4 седмици . Предполагам, че ако имаш машини и една работилница времето ще се скъси доста. Първоначалната ми идея беше да е със Флойд - Шелър и китарката да е с топ с два вида дърво като на главата на грифа, но оставането ми без работа реши казуса в по-евтиния вариант.

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грифът е направо страхотен... и поздравления, че си дърводелничил в домашни условия :thumbs_up: от личен опит знам що за ад е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен резултат! Поздравления!

А сигурен ли си, че ти е първата китара, по нищо не личи да е така. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.