Jump to content
Българският форум за музиканти

Ceremony


Recommended Posts

Мда, днеска се научих да свиря Ceremony на Joe Satriani. Ми 'научих' не е най-точната дума. Да кажа "поразгледах" я. Това ми е много любима песен и реших да си поиграя малко и я записах. Това е само една малка част от нея. Очаквайте още!!!! :curse: Само тук и Само сега!!! :headbang:

 

Fenix - Ceremony (by Joe Satriani)

 

 

За съжаление бендовете нещо не ги прая точни и затуй си е иб**о мамата. Ама все пак може да кажете по някое коментарче, примерно "мноо зле" или нещо таквоз :D :green:

 

 

ААА и забравих да спомена, това което съвсем ще развали кефа от първоначланата мисъл "яя някой е изсвирил Ceremony". Ми.... .... .... как да го кажа... ... .. аз нямам Wah wah. Тия дето знаят песента ще схванат че значи няма мноо общо ама.... :curse:

 

:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа бива, пич. Малко позабързваш прекомерно на места, и фейзъра ми еба мамата, обаче иначе си е яко :)

Абе за скороста, ми свирих го точно със самата песничка, и честно да кажа не съм бързал чак толкоз :)

 

А иначе за фейзъра - ми без него ми звучи доста гадно, а оригинала е с Вах вах :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да го чуя :)

:)

Мерси че си направи труда дами ги метнеш.

Джо-то Сатриани-то не съм му фен затова не мога да ти кажа колко си го заковал, но определено много фейзър имаше.А ония акустичните не са зле никак.Ама ротъм му е майката ,няма значение какво е.С барабани по се отваря музиката,така е малко отегчаващо,може би.

Явно имаш да изкачваш още стъпала,но няма да се плашункаш.Нито се засилвай да изкачваш по две на веднъж :)

Късмет и успехи!!!И очакваме нови постове с ритъм секция :)Ти си знаеш къде да ми ги постваш

Аре пич и със здраве

:guitar: :) :guitar: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааа, не!!! :P След като си го чух отново и установих че е прекалено зле.... въобще как така се навих да го кача. :P Както и да е, линка вече не бачка, щото не мога да свиря. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааа, не!!! :) След като си го чух отново и установих че е прекалено зле.... въобще как така се навих да го кача. :) Както и да е, линка вече не бачка, щото не мога да свиря. :)

ааааа! стига глупости бе, недей така... :P

Go on! и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.