Jump to content
Българският форум за музиканти

Снимки "Нашите 4инели"


Recommended Posts

4удех се,защо да не си направим и такова място,където всеки желаещ да си постне снимки на притежаваните от него 4инели,НО БЕЗ БАРАБАНИТЕ.В крайна сметка,4инелите са отделен инструмент и ще е готино да полу4ат нужното уважение,а не да се губят в сянката на един или друг комплект.Примерно колегата imperor,колко 4инели е натрупал,при това добри,а така се губят на тези снимки.Единствено на YtseJam снимките са ка4ествени и се виждат ясно 4инелите.Но също така,ще е добре под снимките на всеки да има и обяснение-марки на 4инелите,серии и кой ,каквото сметне за необходимо още :ph34r: А ако ви се струва прекалено и ненужно,нека някой модератор махне темата :( п.п.Бих дал ли4ен пример,поствайки си 4инелките,оба4е все още съм новатор в компютрите.....и ми е проблем :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Офф... не ми говори за чинели, че оня ден си "съдрах" един Paiste... :):lol: Още ме боли, но таква е истината... :lol:

Welcome to my nightmare.

 

П.П.Сори за инглиша ,ама на бг не звучи. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мерси, мерси... не е за честитене, но все пак мерси! :)

И въпреки тва,на печелившите, честито и наздраве.

А какъв беше чинела(разбрах,че е Паист,питам за типа),че ако си намериш кадърен стругар,може и да спасиш част от него(поне едно сплашче)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не си струва кой знае колко, но ми е първия "истински" чинел (смисъл не Амати). Супер мизерна серия - 101. Не е за уммиране, ама нямам никакви кинти! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не си струва кой знае колко, но ми е първия "истински" чинел (смисъл не Амати). Супер мизерна серия - 101. Не е за уммиране, ама нямам никакви кинти! :happy:

Пич аз имах такъв райд и свирих около две години на него след като го сцепих.Фащай флекса и се захващай да го резнеш.Не го режи целия,ами само там където е цепнат във формата на полумесец.;)После пак и пак и някъде на 5-6-7 път спира да звучи,но можеш да изкараш още поне една година на него ако го пазиш.Най-важното не свири с него вкъщи и на репетиция,ако е възможно,изолирай максимално ползването му до само на концерт и ще можеш да го ползваш доста по-дълго.

 

П.П.Един път като ислизах с флекса от мазето на репетиционната ни и китариста ме видя и каза:"Брей все по-добър и по-добър ставаш" :greenangel:

П.П.2.Аз свиря вкъщи само с фус като чинели.:DСамо като си сменям постановката слагам и крещове и райд:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, вие си имате много чинели и може да си ги сменяте за репетиционна, концерт и т.н. :greenangel: Аз като имам един "комплект" к'во да правя...? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, вие си имате много чинели и може да си ги сменяте за репетиционна, концерт и т.н. :metalist: Аз като имам един "комплект" к'во да правя...? :headbang:

Набави си един сет трова за 20лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако някой ми помогне,да му пратя снимки по пощата,а той да ги ка4и в темата,ще дам ли4ен пример и се надявам да видя тук и ВАШИТЕ 4инелки :D Хайде де,кой с каквото разполага,аз и до сега си свиря на Амати-на репетиции разбира се.Затова подкрепям Боян,4е така е най-разумно,голяма работа,4е на репетиция звука от 4инелите ще е малко кофти,нали не това е целта?????Избарваш си ритми4ески пар4ето,останалото не е от такова зна4ение.А ако свириш по-тежко,от дъжд на вятър си ока4ваш хубавите 4инели за да свикнеш как отговарят на удар и по-силния звук като цяло.Поне аз така практикувам-свиря на Амати и Тактон в репетиционната и въобще не се притеснявам :) Айде давайте снимките,4е ми се гледат 4инелииииииииииииииииии :godbless:

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ако някой ми помогне,да му пратя снимки по пощата,а той да ги ка4и в темата,ще дам ли4ен пример и се надявам да видя тук и ВАШИТЕ 4инелки :) Хайде де,кой с  каквото разполага,аз и до сега си свиря на Амати-на репетиции разбира се.Затова подкрепям Боян,4е така е най-разумно,голяма работа,4е на репетиция звука от 4инелите ще е малко кофти,нали не това е целта?????Избарваш си ритми4ески пар4ето,останалото не е от такова зна4ение.А ако свириш по-тежко,от дъжд на вятър си ока4ваш хубавите 4инели за да свикнеш как отговарят на удар и по-силния звук като цяло.Поне аз така практикувам-свиря на Амати и Тактон в репетиционната и въобще не се притеснявам  :D Айде давайте снимките,4е ми се гледат 4инелииииииииииииииииии :godbless:

да бе представяш ли си....ще дам 100 000 лева за чинели и накрая пак амати ще свиря :) чинелите са за да се свири на тях....вашта работа малко като едно време бабите дето криеха бонбоните за гости и постилаха полижинилхлориди по мебелите....и пак само за гости ги махаха

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама едно е да купиш нови бонбони и да пуснеш 1 прахосмукачка на дивана, друго е да даваш по 100-200 лв на месец за нови чинели :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ако някой ми помогне,да му пратя снимки по пощата,а той да ги ка4и в темата,ще дам ли4ен пример и се надявам да видя тук и ВАШИТЕ 4инелки :D Хайде де,кой с  каквото разполага,аз и до сега си свиря на Амати-на репетиции разбира се.Затова подкрепям Боян,4е така е най-разумно,голяма работа,4е на репетиция звука от 4инелите ще е малко кофти,нали не това е целта?????Избарваш си ритми4ески пар4ето,останалото не е от такова зна4ение.А ако свириш по-тежко,от дъжд на вятър си ока4ваш хубавите 4инели за да свикнеш как отговарят на удар и по-силния звук като цяло.Поне аз така практикувам-свиря на Амати и Тактон в репетиционната и въобще не се притеснявам  :D Айде давайте снимките,4е ми се гледат 4инелииииииииииииииииии :godbless:

да бе представяш ли си....ще дам 100 000 лева за чинели и накрая пак амати ще свиря :D чинелите са за да се свири на тях....вашта работа малко като едно време бабите дето криеха бонбоните за гости и постилаха полижинилхлориди по мебелите....и пак само за гости ги махаха

:D:):) Тва за бонбоните беше добро-за гостите шоколада,а нас ни тъп4ета с лук4ета :D Вярно,4е е гот да си свириш на хубавите 4инели,но....прагматизма е изконна българска 4ерта :D Като не може 4овек да си позволява 4есто такива покупки-пази :D

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.