Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez 2012 каталог


preIbanez

Recommended Posts

...ето линк с новите модели за 2012...нищо интересно за мен лично...но дано някой друг намери китарата на мечтите си тази година...

 

http://ibanez-news.b...eg-line-up.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва първото китара ли е?! Пичовете от Мешуга направо са полудели. Страхотна музика правят, но китарата изглежда несъразмерна и кофти. Очаквам до 2 години да минат на 9-струнни китари и да изгонят басиста си. (Тва в рамките на шегата разбира се)

А тия новите метълски форми нещо не ме грабват... B.C. Rich определено имат по-красиви модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да я разбера тая фирма....първите 5 китари са просто без коментар, особено цветовете им :D

 

Може и да съм пристрАстен, но доколкото виждам 60% от показаните са реално 2 или 3 модела, но с различни цветове...и едно копие на BC Rich...естествено пак в доста различни цветове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С извинение ... и язе съм пристрАстен, ... ама що говорим преди да ги чуем к'во ше "кажат"?

 

Со здраве!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би имам малко наблюдение над артистите на Ibanez, но аз не съм чул нито един да има хубав стегнат и натурален тон. Ок, естествено има големи имена и го докарват на търговски вид, но на всичките тона е адски напудрен. Сатриани, Вай...звучат ми като синтезатори.

 

В момента се сещам само за Пол Гилбърт, който прави изключение от горното...и Мик Томпсън, чиято китара е недодяланото копие на Бийст :)

 

Приканвам да не ме нападате феновете, просто споделям мнение...ще се радвам някой да даде аргументи за противното :)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Всеки си има мнение :)

 

Ще се радвам някой ден, ако дойдеш до София да ти дам една нискобюджетна, близо 17 годишна д-р Иванова и да я сравняваме с всякакви марки и модели китари ;)

 

Без да се нападаме

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да има кой знае какво ново във формите на инструментите за да са по покупаеми.

Според мен се е наблегнало на цветовата гама и модела

S5470Q RBB си е красавец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.