Jump to content
Българският форум за музиканти

New Song :-p


Recommended Posts

Въпреки че не е точно моят стил мога да кажа че много ме кефи. Особено терците(или квото е там) в двата канала.

Но все пак да знаеш че звучи и малко шаблонно. Поне на мене де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли проблем с линка или само при мене не се отваря?

В момента няма. Бях си изключил компютъра през нощта и е имало през това време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива, бива :) Тарикатско е яко, и ноо готин микс от стилове :) Знам си, че по-нататъка шъ го втвърдиш и ше стане баш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра , такива работи ми харесват , многообещаващо ми звучи и нямам търпение да го завършиш.Я сега кжи с какво и как си го запивал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра , такива работи ми харесват , многообещаващо ми звучи и нямам търпение да го завършиш.Я сега кжи с какво и как си го запивал :)

С китара (Dean), AX1G и Garageband (Apple) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че не е точно моят стил мога да кажа че много ме кефи. Особено терците(или квото е там) в двата канала.

Но все пак да знаеш че звучи и малко шаблонно. Поне на мене де.

не са само терци (както винаги). Има и квинти. Аз винаги си мисля двугласията като акорди, слухарската - т.е. както ми звучи най-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дбре беееееееее !!!!! яко, ако му сложиш еин хор отзад ше станеееееееее малииииииии плашим се така мисля де то и така е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.