Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте отново!

 

Реших да се изпробвам да посвиря нещо различно от това, което до сега съм правила, както и да махна праха от миди клавиатуратра, та се роди ей това:

 

Ще се радвам да чуя мнения и градивни критики :))

 

Поздрави,

 

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефят паузите :)

 

Готино е парчето, с кафенце много добре върви, определено. Ама ми липсва някаква плякаща китара да се чува нейде отзад. Що не вземеш да драснеш някакви вокали отгоре? Видяхме вече, че се справяш и с това ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вокалите си го мислех, но нямам микрофон, пък с вградения на лаптопа - не е готино (освен ако не е като онова видео). За китарата - кабелът ми се прецака :D

Но благодаря все пак, ще пробвам по - нататък. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко успявам да изслушам цяла авторка песен в този форум - БРАВО!!! Парчето е много свежо и предава много приятно настроение. Аз лично нищо не бих променил, но ако слагаш вокали измисли текст, който да се връзва със свежото настроение, което внася парчето.

 

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KingdomX, Dan - благодаря! :)

 

Вокалите по - скоро щяха да са като фразички, а не цял конкретен текст. Но за момента ще се концентрирам върху други няколко песни, а нататък може и да продължа с тази, кой знае.

 

Dan, това е най - важното, никога да не спираме... А когато има и кой да ти каже добра дума, това действа мотивиращо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си Мъри!

От два дена се каня да му запиша един бас,който ми дойде на акъла докато го слушах още първия път,просто да чуеш като идея , ама така и не ми остава време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, драскай, ще се радвам! Когато имаш време, нямаме бърза работа :)

На мен обикновенно бас секциите ми куцат, просто защото никога не съм свирила на бас. Уж гледам да докарвам поне баса и касата, но в повечето случаи става скучничко. В този случай пак има бас, но е колкото за цвят.

Същата работа ми е и с брас секциите, трябва да взема да се ограмотя как би трябвало да звучат, за да мога да ги и пиша (свиря) автентично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, гледам да поддържам нивото и на двете :) Макар че попринцип съм свирила доста повече на пиано, отколкото на китара... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.