Jump to content
Българският форум за музиканти

Кои музикални програми ползвате и защо?


aarab

Recommended Posts

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Хубаво е, че някои хора използват легален софтуеър. Аз си купих Logic Studio 8 и не мисля, че бих го заменил с нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди няколко години ползвах Кейкуолк 9 , но по причина , че не ми се налага да работя с миди , сега съм на Vegas , много яка програма за аудио и видео едитинг . За монтажи е направо незаменима . И Soundforge разбира се .

 

п.п. Вегаса и форджа бих си ги купил , но не съм ги срещал до сега .

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Рийзън 4" и "Куул Едит"!!!Т'ва са програмите!!!К'ви Фрути Лоопс-ове,к'ви 5 лева!!?!Пропълър Хедс отдавна си свършиха работата,като създадоха "Рийзън" и освободиха хората от до тогава може би една от малкото добри опции "Фрути Луупс"!Добър вариант е и "Дръмс Фром Хел" за тъпан-сесията..

Наздраве и всичко най-хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ^ , невероятно изказване ... DFH само не разбрах в кой от тея два хоста без никаква VST подръжка зареждаш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля ви за малко помощ ...

 

Наистина си търся професионална програма за програмиране на дръм тъй като Reason не ми върши работа, засщото немога да си прослушвам трака от където си поискам което прави редакцията на една дръм секцията невъзможно ....

 

моля да ми препоръчате програма с която мога да правя дръм секция и да мога да си я пускам с китарня/бас фон и да редиктирвам само пасаж примерно от 1:33 до 2:45.. и прочие

 

 

Благодаря предварително..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам дали му е тука мястото, искам да запитам, понеже скоро смятам да си wзимам аудио карта Audiophile 192. Та въпроса ми е дали при покупката получаваш и копие на Pro Tools M-Powered, прочетох няколко поста тук и доколкото разбрах има хора който са получили диска с програмата. Понеже съм голям мераклия да я пробвам, искам да знам дали наистина е така и от къде мога да закупя тази карта включваща този софтуер. Виждам,че Алмар я предлагат, но никаде не е загатнато за Pro Tools. Благодаря! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В информацията за продукта на официалния сайт няма споменат ProTools, но има AbletonLive:

http://www.m-audio.com/products/en_us/Audiophile192.html

 

Вероятно се получава в пакет с по-високия клас интерфейси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам дали му е тука мястото, искам да запитам, понеже скоро смятам да си wзимам аудио карта Audiophile 192. Та въпроса ми е дали при покупката получаваш и копие на Pro Tools M-Powered, прочетох няколко поста тук и доколкото разбрах има хора който са получили диска с програмата. Понеже съм голям мераклия да я пробвам, искам да знам дали наистина е така и от къде мога да закупя тази карта включваща този софтуер. Виждам,че Алмар я предлагат, но никаде не е загатнато за Pro Tools. Благодаря! :)

 

Получаваш демо версия но може да подкараш пиратски M-powered без проблем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Като няма живи барабани Reason (по-рано frutkata също ставаше), WaveLab, че си го аресвам и на края Cubase.

Така съм си свикнал и не се рова много-много по другите софтове (неам време). Cubase съм го слагал-махал и аз докато зацепа (като некои колеги по-горе). И така ми е най-удобно.

Иначе темата е доста спорна като се имат предвид различните функции на програмките стотици.Смятам че трябва да се концентрираш върху 2-3 и да ги разучиш отсекаде,а не от всичко по-малко та нищто накрая.

Не искам да кажа че тия дето ги посочвам са най- доброто решение. Така действам аз.

Иначе темата е готина и ме светна и мене доста.

Евалата

 

Ае със здраве! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.