Jump to content
Българският форум за музиканти

Новият single на група Soundbleed - "Let's get it on"


Recommended Posts

И аз доста му се накефих! Точно това е духът, в който трябва да се пишат песни. Няма нужда от депресарски неща, за което поздравления!

 

Nickelback influence? :)

 

Поздрави,

 

Тишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за мнението! :) Да, искахме да направим парче с "party" звучене и мисля, че се получи макар и да не е точно "party" pesen ;] Иначе influences много.. Nickelback не особено, но може пък и от там да ми е дошла някаква идея знам ли хахах

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за отзива, Тишо! Радваме се, че духа на песента е стигнал до теб ;)

 

Иначе, по-скоро Papa Roach влияние отколкото Nickelback :)

 

Поздрави от нас, други мнения също са добре дошли!

 

SB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко звучи! :) Радва особено много, вокала и китарите мачкат. Поздравления! :)

 

На третата минута звучи супер надъхващо и дано предадете този дух и на живите изпълнения. Брат ми до мен, който не е особено запален по музиката, също я хареса много. :)

 

Едит, 10 минути по-късно. С брат ми я слушаме за около 4-5 пореден път... веднага я разпространявам из Фейсбук. :)

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на всички за положителните отзиви! Истински кеф е като знаем, че успяваме да достигнем до други с музиката ни :) @Yo The Real, поздрави и брат си, има вкус :P:D

 

Keep on rockin,

 

SB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОБикновено винаги успявам да разпозная дали групата е от БГ или не. Вашата звучи като US отвсякъде! :)

Страхотно парче, настроение, банда, вокал, всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромен кеф е да четем, че толкова хора са се изкефили на парчето :) Благодарим на всички за положителните отзиви, не ни отписвайте, защото в бъдеще готвим още по-сериозно присъствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.