Jump to content
Българският форум за музиканти

на Ви една подложка


Recommended Posts

ето и едно друго не ме питайте само защо интрото е толкова голямо в крайна сметка тези двете са от моите аламинути ако мога така да се изразя ;)

http://free.data.bg/shirpotreba/roky-01.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, все още чакам да чуя слабо произведение от теб. Стига ни сдухвал тука ! ;)

 

Защо не пробваш да издадеш албум ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе Вие пък сега много ме четкате бе хора мноооооооооо съм далеч от истината знам си го, но все пак се почувствах мн добре от тези думи. понякога егото ми се свива като ташаци в зимен ден и имам нужда от насърчаване благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ти правя четка, просто композициите ти са много идейни и много ми допадат. Винаги съм ценял качествената композиция над техническото изпълнение, дори композицията да се базира на най-простата възможна прогресия.

 

Още първото парче, което публикува тук - "War", много ми грабна ухото. Сигурно защото малко ми приличаше на Анатема и Пинк Флойд, които са ми адски любими групи :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, все още чакам да чуя слабо произведение от теб. Стига ни сдухвал тука ! :D

 

Защо не пробваш да издадеш албум ?

true true :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и едно друго не ме питайте само защо интрото е толкова голямо в крайна сметка тези двете са от моите аламинути ако мога така да се изразя :no:

http://free.data.bg/shirpotreba/roky-01.mp3

Имаш РМ от мене :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си хора които имат добри идеи .... т'ва е :no:

просто няма нещо твое засега което да не ми е харесало :D

Бих свирил с удоволствие с теб :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви хора в крайна сметка винаги съм мислил че гениалните неща са прости. поправка първо не мисля че съм гениален и второ когато разбираш едно нещо то е просто, когато не го разбираш - сложно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още първото парче, което публикува тук - "War", много ми грабна ухото. Сигурно защото малко ми приличаше на Анатема и Пинк Флойд, които са ми адски любими групи :no:

начи пинк флойд определено да, но анатема и айсд ърт например не бях чувал преди един приятел да ми каже че прилича на тях, е не че не бях чувал за тях но не и въпросните парчета. иначе тая идейка за war ми е от мн мн отдавна и мисля че може още много да се развива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iced Earth ?

Що за мозък би сравнил композициите ти с тях ? В стиловете грам прилика няма :godbless:

 

За Anathema - свали си (има ги в m*3.onl*ne.b* , m*3.b*l.b* , ftlb*.c*m - навсякъде) песничките Pressure, Forgotten Hopes, Fragile Dreams, т.н.

Сигурно ще ти допаднат :headbang:

 

моля подобни линкове да се пращат на лични съобщения!!!

Snowwhite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.