Jump to content
Българският форум за музиканти

koko enev

Гласувайте! Подкрепете българското!

Recommended Posts

Най-накрая си налучках паролата!

Сега ! Ако трябва да съм честен, 2000 гласа. на ден трудно бих направил, но още в самото начало аз и Коко Енев бяхме най-отпред с реални гласове, след което Теодор Янков започна незнайно да изпреварва всички и то ест трябва да си много зле,че да не се усетиш за какво става въпрос. Имайте предвид,че аз се занимавам с php,mysql и през свободното си време се занимавам със сайтове.

Ще помоля представителят на Drum-Mastery в България да прати молба до админите на drum-mastery.eu , да извадят ВОТИНГ логовете за България и да ги публикуват. ДАТА,ЧАС,ИП АДРЕСИ,ПОТРЕБИТЕЛСКИ ИМЕНА.

Нито аз,нито Коко Енев, нито Станислав имаме какво да крием. Не може бай някой си да се катери с фалшиви гласове,а другите да седят и да гледат. След като разбрахме какво става, лично аз катерих и мен и Коко, както и той. Като играем нечестно- ОК!

Но пак моля за ВОТИНГ логове и тогава ще видим кой с колко гласа е реално,защото логовете от сайта няма да излъжат.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, като чета коментарите под видеата направо срам ме хваща... Не сме нормални хора... Миналата година бях в чужбина по линия на включването ми в каталога на Тама. Присъствах на един конкурс с доста по-сериозен залог и т.н... На този конкурс барабанистите, които уж бяха конкуренти, през цялото време си пляскаха, надъхваха се, помагаха си със съвети, радваха се на по-добрите, окуражаваха по-слабите.... Всички бяха като семейство, борещо се за една обща, а не индивидуална цел. Дано да дорастнем и ние до това ниво, култура и любов към музиката.

• Like 7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тука скоро няма да стане,защото всеки гледа в паницата на другия! Лично аз съм крайно възмутен от държанието на Теодор Янков и заплахите му към Коко Енев !

Предполага се,че на 28 г. ще си по-улегнал и трезвомислещ човек,ама на,някои хора още ги перунти здравата пубертета,че се канят да се бият!

Коко и Станислав са свидетели кои започна да си вдига 1-ви гласовете, след това всички започнахме. Не може един да играе нечестно а другите да си седят. Дано покажат Вотинг логовете, нито аз,нито Коко,нито Станислав имаме какво да крием.

ТЪПА РАБОТА,МНОГО ТЪПА!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да остана над нещата,но ще споделя че някои хора са ми доста неприятни,ама сега няма да споменавам имена,само ще кажа нещо Dez замислял ли си се ,че Тедо може да не го е писал това.Как ще докажеш ,че е той.Примерно в неговият профил ,някои НЕЩАСТНИК е писал от мое им ,но понеже аз няма какво да крия ,съм се логнал чрез Facebook-а ,така че очевидно не съм аз.Не знам кое е ,а и не ме интересува,ама не говори добре за него.Много сте озлобени момчета и нали знаете ,каквото повикало такова и обадило.

Редактирано от The Crow

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Crow, никой не е озлобен , виж коментарите, виж и на мен какъв коментар са ми пиали,който е доста сходен с правописа на коментарите на "Теодор"

Аз нямам нищо против никой, просто като някой започва да си вдига гласовете нечестно, то всички други ще го правят.

А и не мисля,че някой ще почне да пише коментари от името на Теодор

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме радва като цяло контеста. Бекинга е як, има готини изяви, поне на мен ми харесаха не една и две.

Изгледах почти всички клипове и нашите (от БГ) са май най-яките. Поздрави! :godbless:

Относно гласовете - вече нали са ресетнати, какво значение има кой е помпил и защо.

Освен това според регламента ще има и силно съдийско присъствие при избирането на победителите, така че и 3 млн. фейк гласа да имаш, ако не струваш - няма да те огрее. :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо прочетох коментарите под видеата и не мога да повярвам какво се случва.

Ма нищо де ,то нали е важно да се сере навсякъде и върху всеки.

Редактирано от axel
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващите двама участници са:

Венцислав Иванов (19год)

http://www.drum-mastery.eu/drum-mastery/bg/en/entrants/226

и

Еленко Петров (28год)

http://www.drum-mastery.eu/drum-mastery/bg/en/entrants/228

Успех!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Мони!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-малият до момента участник:

Борис Янакиев (12год)

http://www.drum-mast...en/entrants/250

Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ма то и мен ме имало :yahoo: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага започнахме с хейт коментарите

Iliyan32 6 hours ago

Nikoga li ne si se zabelqzval kolko mrusno i bezideino svirish,spase? Stiga si se zvezdql,nablqgaj pove4e na RLRRLRLL - LRLLRLRR - RLRLRLRR-LRLRLRLL - RRRLLLRRRLLL - LLLRRRLLLRR - I S KRAKATA TAKA!! ne moga da vi razbera kakvi zvezdi ste se subrali tuka... prosto ujas.. Koko Enev, Teodor, Dez,Ti, Toshev, Dudevski... Ma otbor nekadurnici.. nito ideia imate,nito svirite 4isto.. ujas!

Аз не схващам тия хора нямат ли си друга работа? И вместо да ги пише тия неща, да предостави по-добър продукт за сравнение...

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ленкиш FTW :drummer::metalist::hooray:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От musicman
      С голямо вълнение и гордост, ви представяме за поредна година предстоящия Коледен концерт на Барабанистите от Център за Музикални Изкуства. Над 25 човека на възраст от 5 до 40 години ще се качат на сцената в клуб Vitosha Live Club (ул.Розарио 1, Студентски Град) в София на 17 Декември от 17 00ч! 
      Ще можете да чуете кавъри на джаз, поп и рок парчета от репертоара на хитови и новаторски банди и изпълнители.
      Купона и доброто настроение са гарантирани.
      Очакваме Ви!  

• От Dez
      Търся си сериозна банда от София, която е насочена главно към авторска музика!
      Любими стилове: (Progressive, Industrial, Post/Ambien/Pop Rock, Electronic, Death/Thrash)
      Обичам да композирам авторска музика и да взимам участие в писането на парчетата. Мога да пея/рапирам(ако се налага).
      Имам сценично присъствие.

Занимавам се с audio/video/web graphic design/digital arts. Мога да бъда много полезен за оформлението на групата във всеки един аспект
      Изключително много държа да не се пие алкохол преди и по време на репетиция или концерт! Това важи и за наркотиците. 
      Държа всяка една песен да се репетира по много пъти.
      Обичам да работя със спокойни и позитивни хора. 
      Направил съм си едно скромно портфолио. Желателно е да го изгледате докрай, за да прецените дали бих се вписал в групата 
      https://www.youtube.com/watch?v=nysNmqBDja8
      линк за авторската ми музика -> http://soundcloud.com/dezmarinkov
      пишете ми ЛС във facebook - http://facebook.com/dezmarinkov
    • От GeorgiChunchukov
      Здрасти!
      На който му се свирят или пеят old school-heavy-punk-metal-glam-rock n' roll неща да пише на Skype: jorkata_10997 или в коментарите, или да звъни на тел. 0885547481 (Георги)
      Без значение на какъв инструмент свирите (става дума само измежду китари, бас, барабани и вокали)
      Ориентировачни групи: AC/DC, Aerosmith, Alice Cooper, Black Sabbath, Guns N' Roses, KISS, L.A. Guns, Led Zeppelin, Motley Crue, Motorhead,  Ozzy, Skid Row + някои по-"тежки" вдъхновения като Metallica, Pantera(но това е за всеки случай )
      Китаристите би било хубаво да имат леко блусарско мислене(китаристите на горе изброените групи са били вдъхновени от блуса, за това го казвам) и да знаят поне малко теория(но пък и прекалено много теория и супер технични изпълнения не са желани). Но нека това изискване не ви кара да се откажете да пишете/ звъннете.
      Възраст: 14-17г.
      НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ! МОЛЯ ВИ СЕ..
      Весела Коледа!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.