Jump to content
Българският форум за музиканти

TONY

11.11.2011 - интересна седмица се очертава, може би възобновяване на Блек Сабат и Куин

Recommended Posts

Блек Сабат се очаква да излезнат с анонс, че се събират в оригиналният състав, който имахме щастие да видим на концерт от ст. Локомотив.

Това е ясно, че ще стане - самo турне ли ще има, нов албум ли да чакаме. Това ще бъде новината.

Другото е предполагаемият нов певец, упс певица, изглежда ще бъде новата Кралица - Леди Гага.

Ми, като се замисли човек, ясно, че Фреди е незаменим, но ако трябва Куин да вземат нов вокалист, най-логино да е Лейди Гага ( не само зарадио името - хаха Рейдио Гага) и затова, че е достатъчно талантлива, предостатъчно ексцентрична, отлично пееща и свиреща на пиано едновременно.

Като се замисли човек - наистина, май тя ще бъде заместника на Фреди.

Браян Мей го е подсказал. Няма конкретно изявление, но натам отиват нещата.

Имам си симпатии към нея - бях я виждал на снимки от тийн годините и с фланелка на Мейдън ( явно беше около стадион, сигурно преди гиг на Мейдън), наскоро четох изявлени, че Мeйдън наистина е любимата и група и най-силно музикално вдъхновение.

Браво на нея, както и на Джо Бонамaса.

Знаят коя да им е любимата група ;)

\M/

UP THE IRONS

Опа - забравих, най важното!

Ще анонсират българските кандитати за Евровизия.

Както всяка година - ще изтрепем рибата.

Както е казал Тато - "Миналата година - половин скумрия, тази година - цяла!"

Редактирано от TONY
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за Куин не се знае само Лейди Гага ли ще е, защото в състезанието "Куийн Екстраваганза" изскочи ето този напълно невъзможен човек:

:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lady Gaga с Queen ще е тотален култ!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един готин доктор от Пазарджик, бащата на лейди би, тоя човек е фен на Куйн, пее великолепно. Пратил е запис, обаче Брайън Мей му е отговорил, че търсят нов глас, който да няма много общо с Фреди. Иначе е уникален.

Редактирано от dedo pop

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич Марк Мартел е супер.

Ако трябва да е реплика на Фреди, е той.

Обаче, както казва Мастера ъф Дизастера -

"Lady Gaga с Queen ще е тотален култ!"

Клипче на доктора от Пазарджик?

Честно да си кажа, не вярвам, че и на 1/100 ще се доближи до класата на Марк. Но все пак да чуем.

Лично аз бих искал да видя Куин и с Марк и с Лейди Гага.

Тони Айоми и компания ще кажат на 11.11 какво възнамеряват да правят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииий последните часове чакане са най-мъчителни!

Редактирано от Lord Shredulous

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за Куин не се знае само Лейди Гага ли ще е, защото в състезанието "Куийн Екстраваганза" изскочи ето този напълно невъзможен човек:

:)

Абе има и един Мика,който докарва Фреди,но явно си прави собствена кариера..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къф е тоя Джанго Зле клонинг, бе??? :D

Куин ако вземат Лейди Гарга и ще си пусна всички техни ДВД-та в микровълновата!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, живот и здраве - Worldwide Tour ^^ Някой друг гледа ли клипа в сайта на Сабат?

Редактирано от Lord Shredulous
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къф е тоя Джанго Зле клонинг, бе??? :D

Куин ако вземат Лейди Гарга и ще си пусна всички техни ДВД-та в микровълновата!

Това отдавна не е Куин. След Фреди просто групата не съществува, аз толкова обичах Брайън Мей заради това, че е астроном, заради това, че си е направил сам китара и всички невероятни и велики сола, но след като решиха да се нарекат Queen+PR, при положение, че са само двама от 4-мата оригинални музиканти, доста ми падна в очите. Когато ходих да ги гледам в Белград единствените песни, които наистина се почувствах като концерт на Куин бяха Radio GaGa и Bijou, през останалото време не се получаваше. Нека си правят музика като Брайън и Роджър, гениални музиканти са, но не Queen. (Джон Дийкън направи най-достойното след смъртта на Фреди и посмъртния Made in Heaven - просто заяви, че след смъртта на Фреди Queen не може да съществува). Този пич, който сте го постнали пее всички високи тонове, но просто имитира, няма никакво чувство, все едно някой робот е настроен на програмата "Фреди". Пуснах си после оригинала и веднага ме побиха тръпки........

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фреди е Queen. Мартел е адски добър, но до там.

Едно е да имаш гласа, в друг космос е да си имал и таланта, и гласа, и идеите, и какво ли още не което е направило легендата Фреди Меркюри. 'Nuff said.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Worldwide Tour на Black Sabbath - дано ни огрее :)

Прави сте по принцип. Няма как да знаем обаче, какъв е таланта на Мартел. Той ще трябва тепърва да го изявява.

Заложбите са му страхотни.

Лейди Гага, ако разчупите мисленето и ако имате непредубеденост към нея, ще стигнете до това, че Браян и Роджър ще изберат именно нея.

Не е въпрос да се намери втори Фреди, защото такъв няма да има.

Мартел може да има такъв глас, но ще си бъде Мартел и ще е добре да намери себе си.

(Както и нашият форумен Ингви)

Но също би могло да е той, просто защото очевидно има и блендата и възможността ( техниката) да се справи.

Куин с Пол Роджърс правеха супер добри кавъри на Бед Къмпани и на Фрий. ( съвсем логично)

Кавърите на Куйн не се получаваха :)

После се заговори да вземат Джеф Скот Сото, който е вокалист хамелеон. Явно не е станало.

Сото вече няколко пъти пее в България. Последно беше тази година на Спирита на Бургас. Много ме кефи

по принцип, не е задължитело да го взимат в Куин.

Не съм чел, каква е идеята на Браян Мей - дали да има нов Куин , с ново творчество

или просто, като трибют на стария.

(за мен - в първият случай - Гага, във вторият - Мартел) ( може и двамата, защо пък не)

Редактирано от TONY
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куин без Фреди нещо не върви... :/ Каквото и да си говорим, Лейди Гага не може да се сравнява с него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

METALLICA CONFIRMED FOR NEXT YEAR'S DOWNLOAD

It was announced earlier today that Metallica are to play next year's Download Festival were they will perform The Black Album in its entirety!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не друго, Queen Extrawaganza може да се приеме като начин да се намерят вокал и бас, който да съпровождат Брайън и Роджър на турне. Пол Роджърс беше друг тип вокалист, пеещ друг тип музика. Иначе от многото слухове за нов вокалист на Куин бях склонен да приема само този за Джордж Майкъл, поради очевадните му гласови данни. Иначе не съм съгласен с това, че само Фреди е Куин. Куин бяха 4ма много талантливи музиканта, всеки с голям принос за групата. Подобно би било положението, ако Брайън Мей беше умрял, а не Фреди.

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.