Jump to content
Българският форум за музиканти

ОТКЪДЕ ДА КУПЯ?


miro

Recommended Posts

Провери в MULTIRAMA

Там не са много скъпи и са Evolution.....

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица! (Оригиналният праовопис е запазен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз честно казано незнам и коя клавиатура/става въпрос за 61 клавишни и нагоре/ си струва.Знам,че доста хора от форума имат миди клавиатури...нека споделят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето компютърни магазинчета имат Еволюшъни. На М-Аудио клавиатурите ги има в Динакорд - последно ги гледах в онзи магазин с барабаните до магазина на Фактор. Имаха доста модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето компютърни магазинчета имат Еволюшъни. На М-Аудио клавиатурите ги има в Динакорд - последно ги гледах в онзи магазин с барабаните до магазина на Фактор. Имаха доста модели.

Да, там има доста модели! Преди доста време тук някъде из форума имаше пуснати линкове към онлине магазини, където Еволюшънките бяха най-тънко! МС 421 (мисля, че беше модела) беше за около 320 лв. А в Динакорд струва около 400!

Някой има ли представа дали има откъде да се вземе Axiom 61? В Динакорд последно като питах, още нямаха оферта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че е банално питането ми,но само алмар ли продават миди клавиатури?Дайте идея откъде да си взема най-евтино?

Банално е!Откакто продаде Casioto с острилка взе да се интересуваш от МIDI keyboards :godbless::godbless::greenangel::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МММ каква огромна чест.Бях ти забравил интелигентните забележки!

Чест е!Ти благодарение на тези забележки преуспя в живота.............. :rolleyes::rolleyes::headbang::beer::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в единият от магазините на Раковска (май Комелсофт беше) има Evolution MK-461C и беше нещо като 348 лв (крайна цена - питах). В get.bg също се продава (там е 344 лв без доставката) - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPa...roducts_id=9977.

 

В Мултирама също има МК461C, даже е вързана към някакво PC и човек може да посвири (на втория етаж).

 

Честно казано не ме кефи особено клавиатурата. На глупавата ми Ямаха (PSR) клавиатурата е доста по-приятна. От друга страна - за 350 кинта - толкоз ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Комелсофт май излиза най-тънко.. Друг вносител са фирма Вали - и при тях е сравнително тънко.. Ако ще е еволюшън - задължително взимай най-голямата - 5-октавната (461c) но ако имаш възможност да отделиш малко повечко пари и някой да ти донесе отвън или да поръчав изгодно от БГ - по-добре се огледай за m-audio axiom - с полутежка клавиатура и афтъртач, има в повече и дръмпадове и мултимедийни бутони..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.