Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпросите на Свилен


Recommended Posts

Задай си въпросите конкретно не в тема която обсъжда нещо друго и ще ти се отговори.

Те са по-скоро свързани с "проблема", в тази.

 

Значи, попитах какво трябва да се направи за да имам тема, която да се сложи във "важни" и в нея да става въпрос за извършвана от мен дейност (дето взимам пари от това), както и защо още не сте махнали от подписа на един потребител почивките, които рекламира (писал е в другата тема и се вижда), следа като обърнах внимание за това, преди доста време?

Не държа да се обясняваме за "двоен стандарт", ама наистина се държите "странно" - пак повтарям: никъде не беше казано, че това е магазин? Ще дойдат няколко човека, а другите нямаше да знаят, че става дума за магазин (или репетиционна) ако вие не бяхте казали ;)

 

Пренапрегнали сте се, излишно, а сме от една страна и в крайна сметка, така и не разбрах какъв и къде е проблемът. Няма ясно определен проблем, но пък явно има няколко...

 

Форумът има нужда от Fats и johniebgood - да не давам примери колко кадърни музиканти, от които имаше много какво да се научи си заминаха, а някои дори не успяха да се представят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, попитах какво трябва да се направи за да имам тема, която да се сложи във "важни" и в нея да става въпрос за извършвана от мен дейност (дето взимам пари от това)

Няма такава възможност. Всички пиннати теми на хора даващи уроци са пиннати по преценка на администрацията и потребителите не плащат нищо за това. Обикновено това са хора, които са помогнали много на форума (пак по преценка на администрацията) и това е нашият начин да им се отблагодарим.

 

защо още не сте махнали от подписа на един потребител почивките, които рекламира (писал е в другата тема и се вижда), следа като обърнах внимание за това, преди доста време?

Ще го махнем. Ако може да ми пратиш на лично за кой точно става дума. Освен това има и бутон докладвай с който потребителите могат да докладват за такива нередности.

 

Не държа да се обясняваме за "двоен стандарт", ама наистина се държите "странно" - пак повтарям: никъде не беше казано, че това е магазин? Ще дойдат няколко човека, а другите нямаше да знаят, че става дума за магазин (или репетиционна) ако вие не бяхте казали ;)

 

Да, влизаш на едно място и гледаш по стените разни басове, стендове с апаратура, на всичко това сложени цени, касов апарат, тезгях, много пакети със струни, перца и други консумативи, голяма табела на входната врата... и си казваш еее, тоя колко готин апартамент има. ... Прав си, ако ние не бяхме казали ... едва ли някой щеше да разбере, че е магазин.

 

Пренапрегнали сте се, излишно, а сме от една страна и в крайна сметка, така и не разбрах какъв и къде е проблемът.

И аз не разбирам като не знаеш къде е проблемът защо се месиш?

 

Форумът има нужда от Fats и johniebgood - да не давам примери колко кадърни музиканти, от които имаше много какво да се научи си заминаха, а някои дори не успяха да се представят...

Нямам против и двамата но има една поговорка "където ядеш бял хляб не плюй", а за тези които са си заминали вече съм писал в друга тема, много подробно съм си казал мнението по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Е, не съм съгласен по всички точки и определено нямах предвид колегите, даващи уроци :)

 

П.П.:

А мога ли тук да задавам още въпроси :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям само на смислени въпроси от тук нататък. Ако пак ме питаш как хората ще разберат че един магазин е магазин - сори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ичи, няма за какво да се ядосвам. Не съм го видял. Няма как да видя всичко. Я виж сега като ми каза дали е там ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.