Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя китара да подаря на племенника си ?


go6o0802

Recommended Posts

е те това се казва мъжка дума

 

поздравление за решението - така един млад човек ще може да върви смело напред

 

още веднъж поздравления :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле човече , що не се кандидатиращ за президент :) :) , евала за решението , хвала и чест :thumbs_up: , според мен момчето трява да си те татуира :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле човече , що не се кандидатиращ за президент :) :) , евала за решението , хвала и чест :thumbs_up: , според мен момчето трява да си те татуира :D

 

 

+1 :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля , че е малко странно да му подаря две китари ,но идеята на подаръка е не да се покажа колко съм добър , а да му направя услуга (ако мога така да се изразя) като му подаря китара с която да прави каквото си поиска (Dean Dave Mustaine) и една китара с която да излиза на концерти и да репетира с нея и най-вече да ползва флойда със здраве защото го бива в това :)

 

ПП:Преди около час му дадох китарите невероятно доволен е ! Разбрахме се по-късно днес да идем в гаража ми (който е почти като студио) че да пробва китарите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола съм му оставил като вземе книжка (Renault Laguna)[Тъй и тъй не живея в България тук съм до края на годината] студиото съм му дал ключове ,когато си иска може да ходят с бандата да репетират там :)

 

Китарата на Дайм смятам да си я оставя ,за сега :greenangel:

 

ПП:Само книжката ще го оставя сам да си я плати :greenball:.Еми пичове това беше от мен за този път всичко добро и успех на всички напреднали и начинаещи музиканти!

 

ПП: :offtopic-001: Ако идвате в Чикаго драснете ми едно ЛС можете да се настаните в един от хотелите ми ще се радвам да имам български музиканти на гости :cheers::punk_guitar::drummer::cheers2:

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Според мен е най-добре той да си избере ,за да няма сърдити после. :) Иначе и аз като подобен тийн винаги съм си мечтал един Explorer като на Даймбег , да мога като издивявам на някой купон да изглежда по-яко отколкото примерно със ибанеца! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това дето казва автора изобщо не съм съгласен че китарата дето имал вече не била и за него и му трябвала нова,това са пълни глупости и с китара от 300 и с такава от 2000 ,няма кои знае колко разлика ,които си го може си го може

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.