Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя китара да подаря на племенника си ?


go6o0802

Recommended Posts

Здравейте, колеги :)

Избрал съм 3 от моите китари и се чудя коя да подаря на племенника понеже се нуждае от хубава китара :)

 

ето ги и китарите

 

Dean V Dave Mustaine Bolt-On Metallic Silver Electric Guitar

 

B000XQCODM-1.jpg

 

 

Dean Dimebag Dime O Flage Floyd ML

 

http://img3.musiciansfriend.com/dbase/pics/products/3/4/4/440344.jpg

 

Ibanez RG370 със сменен с оригинален флойд и чисто нови Seymour Duncans

 

IBANEZ-RG370-ELECTRIC-GUITAR-1004-03-mmstudio@4.jpg

 

 

Хлапето (хлапе, хлапе вече на 17 години стана с повече брада от мен :greenball: ) доста добре свири ,но китарата му вече е никаква и изобщо не е за неговото ниво :)

 

Пускам тази тема защото си обичам всяка една китара и не мога да реша с коя да се разделя а искам и да му подаря възможно най-доброто :)

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Въпреки ,че на харизан "кон"зъби не се гледат),но все пак не може ли той сам да си избера тази която му е най удобна,най пасва,най харесва и т.н.Другият вариант е да му дадеш тази с която най малко свириш.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^+1

Ако е фен - зарадвай го с един от сигничърите.

Е най-добре да си избере сам. :D

Редактирано от Lord Shredulous
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако младежа е накой металджия, който свирми много сола и му требат 24 прага, веднага трилемата става на дилема. И след това ако младежа работи много със тремоло работата става ясна и обратното също става ясна.

 

Така, че според това какво прави той лесно може да се избере

 

Аза лично нямаше да се чудя и щях да му подаря втората. Тъй като тази е възможно най-удобна са свирене прав.

 

поздрави

Редактирано от Acei
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен избора зависи, от това какво свири племенника ти, както спомена Acei. А и щом свири от доста време и е добър, както ти казваш, ще може и сам да си избере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека сам реши. Сигурен съм, че познава китарите ти добре и на момента ще направи избора си. А иначе става като в онази песен - "Дали да му даааам..." В дадения случай "Коя да му дам..." И евала за жеста :thumbup: , щом момчето заслужава! Поздрави!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пичове взех решение като го поразпитах малко тази сутрин.Оказа се ,че свири предимно траш ,а Дейв му е идол , но и много обича да ползва тремоло.Крайното ми решение е да му подаря на Дейв китарата + Ibanez RG370 :punk_guitar: Нека се радва и на двете китари :) Благодаря за бързите отговори :cheers2:

  • Like 8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.