Jump to content
Българският форум за музиканти

Резултати от конкурса


sw1tched

Recommended Posts

Heafy,

 

Радвам се, че ти е харесал. Не разбрах дали си за/против идеята 5-те песни да се включат в общо CD?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на всички участвали в начинанието и от мен.

Радвам се на ентусиазма ви и пожелавам следващия път да сте и по наясно с това,

което смятате да правите. Може би тогава ще има и по голям интерес, а и повече участници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spaghetti, DYLGIQ, имате ли skype? Ако имате пишете ми 1 ЛС с ник-а, да ви добавя и да обсъдим нещата. На останалите вече писах по skype и чакам отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да решим какво да правим за текстовете и вокалите на всички песни без The Cure is a Shotgun, която си има и която вече обсъдих с Heafy.

С други думи търсят се доброволци за:

Cold Fusion

Roba

Troubles

Lex Non Scripta

 

Към Lord Of Darkness: доколкото разбрах Viara Ivanova хареса твоето парче, може да го говориш с нея за евентуални вокали.

Останалите, нека да кажат какви вокали биха искали за песента си и да се опитаме да намерим хора. Това не ми е силната страна, затова ако искате да докараме неща до край ще трябва да помагате ;)

Ако някой НЕ иска да има вокали в песента също е ОК, но е желателно това да е по-скоро изключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предположения чий стил разпознах в Troubles, ще ми е интересно да поработя по нея, без значение сама или в екип, текст, вокали, бек вокали - каквото желае автора. Много ме изкефи. Разбира се, авторът може въобще да не се кефи на моята работаgreen_flying.gif, но аз да си кажа каквото ми е на сърце. Успех с парчето!

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам, че авторът много се кефи на твоята работа и за него ще бъде удоволствие, точно с теб да работи за записа.

Даже съм напълно сигурен че е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Авторът знае мнението ми за парчето и ви пожелавам УСПЕХИ!!! :thumbs_up:

С интерес, ще чакам резултата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си хехех Докато го слушах, с Иван ( arebegai) се спогледахме и репликата беше: Ultramega!

Много поздрави от него. Пиши ми в скайп да се разберем.cheers.gif

 

п.с. е добре вееее. Господин Минус, ти си мъж!hysterical.gifhysterical.gif

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като при мен няма празен риф и момент за пеене , може ли просто да се пропусне тази фаза ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^По песента на Агоп - да. Текстът в първи вариант е готов. Първо мисля да изкоментираме с него и ако му се стори подходящ ще процедираме нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като при мен няма празен риф и момент за пеене , може ли просто да се пропусне тази фаза ?

 

Според мен, ако се хване някой вокал ще може да си намери място в песента, но няма проблем ако предпочиташ да остане без. Бях ти писал в skype да се разберем за записите, но подозирам, че не си го получил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да съм пропуснал, но не се разбра от наградените парчета кое на кого е и не са те де. Ще ми е интересно да науча за авторите и на другите, ако самите те нямат нищо против.

Относно реализацията на парчета, бих опитал да помогна с текст или превод на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.