Jump to content
Българският форум за музиканти

"Гласът на България" / сезон 1


savov

Recommended Posts

Аз лично се радвам, че и този формат е вече факт в България! Още едно място, на което амбициозните певци могат да намерят реализация или най-малкото сцена за изява...старт в кариерата си, реклама, популярност...удоволствие от работа с професионални музиканти и технически екип...полезни контакти...поне миг щастие дори.

Мисля, че и тук нивото е доста добро.

 

Моят личен фаворит и приятел е Георги Дюлгеров.

Пичът има доста успехи и награди от певчевски конкурси. Време беше и той да бъде чут и забелязан. Наистина много се радвам за него. Мисля, че ще победи! :thumbs_up:

 

Игор също е доста добър. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Георги е показателен как един нелош глас може да бъде тотално обезличен след дългогодишно естрадно обучение-нещо, което и той самият забелязва.

Искрено се надявам "Гласът на България" да не е клонинг на Георги Христов.

Също така е хубаво, че се вижда на показ колко "струват" набедените за специалисти ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят фаворит е Игор - според мен има уникален глас и най-вече интелигентно излъчване - стои на сцената стилно, а не като някои други участници..Тодор също е талантлив. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти спрях да го гледам, от както се разбра че има голям конфликт на интереси.

Чалгата ми идва в повече, Дългия и той,а за специалистите просто нямам думи.

 

Поредният опорочен формат в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мариана Попова не може да бъде ментор на никого. Тя самата не може да пее, а коментира другите. Кирил Маричков пък е пуснал кепенците като Фънки в Мюзик Айдъл. След като в началото им казваше недостатъците, явно вече му е все тая и за всички казва, че пеят супер.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти спрях да го гледам, от както се разбра че има голям конфликт на интереси.

 

Какво точно имаш впредвид?

Да не съм пропуснал някой скандал по време на шоуто :P ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам...сещам се за това. Жалко за Дорси...момичето наистина си пее и има прекрасен тембър. Скоро се видяхме и си говорихме за нейното участие...мисля, че вече не и пука особено... ;)

 

Иначе то в България...явно и от това, че сме малка държава...знам ли...все ще се получи някоя интрига.

Преди време в един от АЙДЪЛ изданията пък - бившия вокален педагог на музикалната школа на Румяна също беше ментор...тогава сигурно пак е имало недоволни...не знам...!?!

Като цяло е кофти като се поразчуят тия връзки и взаимоотношения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За мен ГнБ е по-добрият формат от ХФ. Интересно ще ми е да видя какво ще се случи с печелившите, тогава най-ще си проличи дали изобщо си заслужава.

П.П: Много харесвах Радо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Стелияна Христова и Тодор Гаджалов станаха финалисти в "Евровизия 2012".

 

Участието във формата със сигурност е ключов момент за това.

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.