Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
levcho

Къде да отворя магазин?

Recommended Posts

От както загубихме Пепи Славов(Светла му памет!) от време на време се присещам колко хубаво беше да наминеш през магазинчето,което държеше.Винаги имаше по нещо интересно.Я някоя антична китарка, я някое убийствено звучащо чинелче произведено не знам си кога от не знам си коя неизвестна фирма.....Или просто да си побъбрим......Та това ми липсва!....Та си мисля дали да не отворя едно музикално оказионче?Мотивите вече споделих.Не очаквам да си вадя хляба от там.Би било добре да си покрива разходите само.Как ви се струва идеята и в коя махала да е?Очаквам с интерес мненията и препоръките ви!Все пак ще е за НАС!....

Edited by levcho
  • Like 3

Защо не се опиташ да го отвориш, там където беше Jazz.

Помещението стои празно. Разбира се може да има някакви съображения, но мисля че не е никак лоша идеята, да се възроди.

Edited by ciriljhonson

От сантиментална гледна точка е яко, но не мисля, че си запознат с какво се захващаш като борба, защото в такова ще се превърне. :) Не е лесно и няма да ти е лесно, но ако искаш опитай.

• Like 1

^ Е , той пише, че не очаква да печели... И е прав в очакванията :greenball:На мен по-скоро ми липсва музикантско сборище, както беше "синьото" едно време или някакво музикантско кафе. Не, че при мен не е така, но идват предимно познати.

[off-topic] е от това тука по-голямо сборище - здраве му кажи! даже е синьо :)

"При Пепи" би било супер, защото съм сигурен, че духът му винаги ще е там и това място трябва да е отворено :)

• Like 1

[off-topic] е от това тука по-голямо сборище - здраве му кажи! даже е синьо :)

Така е, но на живо се говорят по-малко глупости и толерантността е повечко...

• Like 2

Защо не се опиташ да го отвориш, там където беше Jazz.

Помещението стои празно. Разбира се може да има някакви съображения, но мисля че не е никак лоша идеята, да се възроди.

Мислих дали да не е там,но влагата си беше проблем.Струва ми се,че ще е в тази махала все пак.

Пич , както каза Виктор това си е бизнес отвсякъде ...забавлението идва по късно, а понякога и не идва изобщо или е кратко!Отстрани може да изглежда забавно ,но все пак ти трябва фирма,плащаш наеми,евентуално работници,осигуровки,ток ,вода, данъци,работно време,разправии и т.н.

Нищо лично ,но поне в нашия град нямаха успех подобни начинания!

Доколкото знам от пичовете дето рекламират тук и те имат затруднения и всичко се дължи на икономическата ситуация!А тя не е розова ,въпреки че премиера всеки ден открива 3-4 нови обекта в страната,основно изпълнени с чужди пари по програми!

Успех ти желая все пак! :thumbs_up:

:cheers2:

Гледай наемът да не е убийствен, да е сигурно мястото, да е близо до спирка на градския транспорт, лесно за упътване и не много далеч от центъра. Ако завъртиш и някакви сервизни услуги ще е в плюс.

При Пепи не помня да е имало сериозна влага, а с ежедневното обитаване на помещението този хипотетичен проблем няма да съществува. Мястото е разработено и е легенда, всеки го знае, така че точно то да стои затворено няма абсолютно никаква логика за мен. Освен това каква влага, какви 5 лева-в прескъпият ми Мейпъл Къстъм открих дупка от дървояд :hysterical:

Ако все пак решиш, но не можеш да намериш координати на жена му или на младши, ще помогна с каквото мога :thumbs_up:

Влага не е равно на дървояд.

Именно, има къде по-големи проблеми и никой не е застрахован.

Ще намина в Понеделник до там да видя как стоят нещата

Мисля, че Ивайло Крайчовски може да ти помогне за това помещение. Младши е в щатите и едва ли му е до това. Крайчо е твоя човек. Ако искаш телефон, ми пиши Л.С. и ще ти го дам.