Jump to content
Българският форум за музиканти

как се свири Tripple Hand?


Putniq Bega4

Recommended Posts

някой да е чувал нещо повече по тоя въпрос?

//offtopic

 

Една гледачка на ръка хваща няккво момче на улицата и вика:

-бате, бате, дай да ти гледам на ръка ве бате, я дай едната ръка, аааа, много любов бтее, я дай другата ръка, ааа, дълъг път те чака бате, много свят ще видиш, много пари ще изкараш, я дай третата ръка бате, ааа ти си от чернобил бате

 

п.с. извинявам се много :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tripple Hand   

 

Според мене има 2 варианта

- да свириш и с оная си работа 

- наистина да си от Чернобил 

 

1.при 1) ще е dicklehand :green: :green: :green: ,a не triplehand

2.не знам хората набор '86,на които им викат 4ернобил4ета,да имат трета ръка,за тая дейност.но ако има набори с такъв бонус да се похвалят!!! :green: :green: :green:

 

сериозно сега:Бега4о,да не би да имаш предвид дабълхенд,в който се свири с 2 пръста от дясната ръка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам видео запис на sixplehand :blink: трима приятели които свирят заедно на една китара... и то доста добре, ама записа е кенз и не се чува хубаво :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да е чувал нещо повече по тоя въпрос?

//offtopic

 

Една гледачка на ръка хваща няккво момче на улицата и вика:

-бате, бате, дай да ти гледам на ръка ве бате, я дай едната ръка, аааа, много любов бтее, я дай другата ръка, ааа, дълъг път те чака бате, много свят ще видиш, много пари ще изкараш, я дай третата ръка бате, ааа ти си от чернобил бате

 

п.с. извинявам се много :blink:

:blink::blink::beer::beer::o:D:D:D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тука само глупости сте писали бе? :D Не, спокойно, и аз не знам какво е, но имам доста добро предположение. Може би това което имате предвид е да изсвириш нещо от сорта на

 

 

12р-9р-3 - 12р-9р-3 - 12р-9р-3 - 12р-9р-3

 

Това се прави като хванеш със дясната ръка баре на трето прагче (ръката ти идва отгоре на грифа), а с лявата правиш 12ките и 9ките. Може би е това. Ако сте гледали на Стив Вай - Tender surrender, ще знаете за какво говоря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се прави като хванеш със дясната ръка баре на трето прагче (ръката ти идва отгоре на грифа), а с лявата правиш 12ките и 9ките. Може би е това. Ако сте гледали на Стив Вай - Tender surrender, ще знаете за какво говоря 
аз споменах за то4но обратното,което също би трябвало да е вярно(ако не е дори и по-,защото лявата ти ръка така или ина4е си е на грифа,а дясната прави пове4ето добавки в слу4ая)..ако греша поправете ме.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да е чувал нещо повече по тоя въпрос?

Звучи яко безсмислено.

Макар че с китариста ми сме свирили заедно на един бас ей така за фъна хахах :) То си беше трипъл хенд, но е тотално безсмислено :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да е чувал нещо повече по тоя въпрос?

Звучи яко безсмислено.

Макар че с китариста ми сме свирили заедно на един бас ей така за фъна хахах ;) То си беше трипъл хенд, но е тотално безсмислено :D

Всъщност се получи добре тогава! Но ние и four-hand сме свирили, но тогава ни хвана ток ако не помниш :P;) :guitar: :guitar:

 

Това се прави като хванеш със дясната ръка баре на трето прагче (ръката ти идва отгоре на грифа), а с лявата правиш 12ките и 9ките. Може би е това. Ако сте гледали на Стив Вай - Tender surrender, ще знаете за какво говоря

 

Знам я тази техника но не мисля, че се казва така! Вчера в "Кречетало" един пич свиреше така... Според мен най-вероятно Пътния има предвид "тапинг" сигурно...

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-вероятно Пътния има предвид "тапинг" сигурно...
изглежда в слу4ая става дума за тапинг с 2 пръста от дясната..

знам ли,ве4е съм абсолютно :P , ;) и :D ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.