Jump to content
Българският форум за музиканти

как се свири Tripple Hand?


Putniq Bega4

Recommended Posts

Според мен най-вероятно Пътния има предвид "тапинг" сигурно...
изглежда в слу4ая става дума за тапинг с 2 пръста от дясната..

знам ли,ве4е съм абсолютно ;) , :D и ;) ...

Абе надали... Аз на много места търсих и никъде не пише нищо по въпроса :P Доста странно! Putniq Bega4 кажи къде си го чувал т'ва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.не знам хората набор '86,на които им викат 4ернобил4ета,да имат трета ръка

 

Еми няаам трета де'иш и по-добре ..че то едва ли щеше да е функционираща ако бях доживял изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.не знам хората набор '86,на които им викат 4ернобил4ета,да имат трета ръка,за тая дейност.но ако има набори с такъв бонус да се похвалят!!! :green: :green: :green:

Аз съм набор 86 :P

;);):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе надали... Аз на много места търсих и никъде не пише нищо по въпроса :) Доста странно! Putniq Bega4 кажи къде си го чувал т'ва?

ами запознаха ме преди 2 дена с един китарист, който много се вживяваше нещо и той ми каза за тая работа, която като гледам, че никой нищо не е чувал - тоя май е луд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе надали... Аз на много места търсих и никъде не пише нищо по въпроса ;) Доста странно! Putniq Bega4 кажи къде си го чувал т'ва?

ами запознаха ме преди 2 дена с един китарист, който много се вживяваше нещо и той ми каза за тая работа, която като гледам, че никой нищо не е чувал - тоя май е луд...

Помоли го да ти го покаже!!!! :);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.не знам хората набор '86,на които им викат 4ернобил4ета,да имат трета ръка,за тая дейност.но ако има набори с такъв бонус да се похвалят!!! :green:  :green:  :green:

Аз съм набор 86 ;)

;):);)

А аз съм '87 в началото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.не знам хората набор '86,на които им викат 4ернобил4ета,да имат трета ръка,за тая дейност.но ако има набори с такъв бонус да се похвалят!!! :green:  :green:  :green:

Аз съм набор 86 ;)

;):);)

А аз съм '87 в началото :)

87, хм, а това можеш ли да го хванеш:

 

--12--

--3---

--8---

--5---

--1---

--9---

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.