Jump to content
Българският форум за музиканти

Чинели


Коя марка от изброените чинели е най-добра според вас?  

52 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

според мен paiste е най-доброто нещо. имал съм възможност да свиря веднъж с няква скъпа серия за жалост не помня модела. лично аз имам фус капаци 2002-ра серия и макар и вече сцепени още имат добър звук. за разлика например от звукът на sabian фус чинели на които звукът е някакси фокусиран в един основен тон paiste е по разлят с повече обертонове което лично намен ми допада много. амкр че скоро попаднах на един sabian ride чинел 20инча който звучеше жестоко. но серията беше затрита от многобройно дънене. но всеки си има вкус де. и другите марки които са изброени са също жестоки просто е въпрос на това какво искаш да чуеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе нещо странно става с анкетата в тая тема B) да не би некой модератор-барабанист да се бъзикаB)???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

има ги , ама на тяхно място са сложили Истанбул. срамота и после се чудя .. брех много народ с истанбул свири бе

 

едит: а сега гледам някой е нулирал Мейнл ? why ??

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета нещо се прецака анкетата ще изтрия тая и ще направя нова ,защото резултатите тотално се бъгнаха .Съжалявам ,че така трябва да стане ама нещо форума се бъгна яко и прееба резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че така изглежда добре ,гадното е че резултатите се загубиха,така че ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ЛЮБИМАТА СИ МАРКА :) .Малийй това ми звучи като ХОРА КУПУВАЙТЕ.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен sabian си ми е любимата марка,но оня ден си вземах един meinl raker и според мен си звучи доста добре!Тъмен като звук :) с много високи обретонове.И мекичък!Абе супер е.... :) един приател има bizance и е много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те общо феновете на тия чинели са горе-долу толкова...само не знам как са се събрали всичките в този форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те общо феновете на тия чинели са горе-долу толкова...само не знам как са се събрали всичките в този форум :)

я пак си помисли ? и недей да говориш наизуст,колко чинела на Мейнл си пробвал ? освен прослувутите Метеори и Ласери от времето когато баща ми е бил на моите години ? :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и от прословутите Byzance съм пробвал и не останах много впечатлен честно да ти кажа по мое лично мнение сред турските Mehmet и Agop има доста по-добри попадения в този ценови клас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.