Jump to content
Българският форум за музиканти

китарни инструменталчета


guit....

Recommended Posts

хах :hysterical: ... защо ... ако е само , защото ти си казал - няма как да стане ... който и да си - ти не си критерий за това какво ще е моето хоби :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младеж,не знам какво учите в тази академия :slap: ,но ако това ти е хоби :girl_witch: -намери си друго :thumbs_up:

В духа на твоя коментар - твойта група хващайте гегите и ходете да пасете овцете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаше критика :girl_witch: ,получи едно мнение-не е задължително да се вживяваш толкова... :whistle:

 

Към дондиего:преди да изкажеш четвъртата си публикация в този форум покажи ни твоите умения и записи на групата си,за да добием представа дали си толкова добър колкото и сладкодумен :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с rockfire, освен за частта за хобито. Сега ако си решен да се занимаваш с китара, винаги ще можеш да подобрееш.

 

с удоволствие ще приема съвети и критики :music336::)

Съвета ми е да свириш още доста, защото колкото и добронамерен и да съм, не мога да не отбележа, че това ме измъчи малко, дори не го изслушах цялото.

 

:offtopic-001: :offtopic-001: Искам да отбележа само:

Значение на думата критика

 

мн. критики, ж.

1. Само ед. Обсъждане, анализиране с цел да се откроят добрите и лошите страни, обикн. на произведение на изкуството или на литературата. Театрална критика.

2. Прен. Само ед. Дял от науката за литературата, който разглежда и преценява художествените произведения, както и съвкупността от изследвания с такъв предмет. Критиката не дава добра оценка на романа. Разглеждам критиката за този поет.

3. Разг. Посочване на недостатъци, грешки. Унищожителна критика. Търпя големи критики.

 

Недейте да скачате против колегата rockfire, мен или когото и да е, ако е казал нещо, което не ви харесва. Колкото и да не искам да го казвам, китарата беше Ужасна... убиийте ме, но за мен е така. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.