Jump to content
Българският форум за музиканти

ЯИ АЗ ДА НЕ ОСТАНА ПО-НАЗАД


Recommended Posts

ЗНАЧИ;

АЗ-КИТАРИСТ С МНОГО НИСКАО САМОЧУВСТВИЕ И ВИСОКО МНЕНИЕ ЗЯА СЕБЕ СИ.ПИЯНДЕ ОТ КЛАСА,ДЕ 6ТО ИМА ПИЕНА АЗ НЕ СЕОТДАЛЕЧАВАМ ОТ НЕГО.ОСВЕН С ЛЮБИМИЯ СИ БЛУС СЕ ЗАНИМАВАМ И С КНИГИ(ТОЛКИН,РОБЪРТ ДЖОРДАН,ТЕРИ ПРАТЧЕТ И Т.Н.)ИНСТРУМЕНТА Е ДИВ ДОМАШЕН ТЕЛЕКАСТЕР С ОРИГИНЛЕН ГРИФ И АДАПТЕРИ,ДРУГОТО ЕС ЪБИРАНО ОТ НЕМАЙ КЪДЕ.В РЪЦЕТЕ СИ ДЪРЖА БУТИЛКА(А ПОЗНАИТЕ С КВО Е ПЪЛНА) И СЪМ САМО НА 15 ГОДИНИ.

П.С.СОРИ ДЕТО НЕ СЕ ПРЕДДСТАВИХ ПО-РАНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Добре дошло при нас в това форум! Аз ти пожелава приятно прекарване с нас - други обитатели на това място в мрежа.

Редактирано от kazimbutt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абстинентната ти пледоария резонира в черепните ми кухини в обертонове и квази терци прекипели. Асемблирай порива си за мисъл и евентуално резултирай ретуша на абстрактните пориви за яснота.

Фетишът на пунктуалната перцепция редефинира нищото като предикат на почти всичко в тази част на Вселената.

За разяснения - след токсилогичното лечение в съответната детска педагогическа стая.

Сори, днес не ми е ден, ама и ти...

Приятно прекарване и пробвай с флайтокс. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И човек придобива проникновена и ясна представа за всичко онова ,което се говори в произведението. :blink:

 

 

Jak The Track А е бате,искал прави повече се на интересен не?

 

Иначе добре дошъл и много приятно прекарване тук,и много работи да научиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

БОЖЕЕЕЕЕЕ....така не съм се смял от сума ти време...първите няколко мнения направо ме смазаха от смях...евалата :D

Редактирано от bi4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat Публикувано на May 9 2006, 11:07 PM

  Абстинентната ти пледоария резонира в черепните ми кухини в обертонове и квази терци прекипели. Асемблирай порива си за мисъл и евентуално резултирай ретуша на абстрактните пориви за яснота.

Фетишът на пунктуалната перцепция редефинира нищото като предикат на почти всичко в тази част на Вселената.

За разяснения - след токсилогичното лечение в съответната детска педагогическа стая.

 

:angry::(:):):D и така половин час.!!! много добро, номер 1, нямям думи.. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаки, не се сърди, човече. Всичко е майтап, но злоупотребата с такива неща на твоите години ме кара да се чувствам като леля Цеца портиерката. Недей така, разкажи ни за музиките си, пусни твое парче в muzikant.org@gmail.com

 

Кво харесваш, за кво се бориш, къв ти е успехът по трудово обучение и НВО, ако още има такива...

Айде, давай.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.