Jump to content
Българският форум за музиканти

Калъф за Boss GT-10 - какъв и откъде?


Pepi01

Recommended Posts

Интересува ме има ли място в БГ, от което мога да си купя или поръчам калъф за процесора, или втори вариант, калъф от какво може да пасва на GT-10 като размер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това си взех наскоро куфар.Процесора пасва мн добре.Има и велкро лепенки,които ги сложих на крачетата и мн добре фиксират ефекта към кутията.Остава и малко място за 1-2 камиончета, а и цената е добра.Има тук колеги които шият меки калъфи, но предпочетох да е твърд.За един ден ми го доставиха.

 

Друг вариант е поръчков от Динакорд, но цената ,която ми казаха е около 260лв. , което за мен ми беше много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един шивач в софия,който шиеше по поръчка калъфи за китари.Един приятел си прави за неговия ГТ8,изработката беше на ниво :)

Не му знам координатите за жалост :( Цената за ГТ8 беше около 50 лв ако не се лъжа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или трети вариант отиди на някой пазар и горе долу провери за такава чанта! Аз така си намерих за моя. Ако е по-голяма можеш да сложиш кабели едно друго, за да са ти на едно място, струни и каквото там пожелаеш. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с хардкейса е много добро решение. Колко място остава за камиончета - ще мога ли да си натъпча и уамито вътре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз процесора съм го сложил по средата и от двете страни имам по около 7.5 см.ако го сложиш плътно в единия край ще ти се отворят около 15см по дължина и около 29см. по ширина (демек по-късата страна).виж там в сайта са показани размерите на куфара.само си измери педала.

 

мисля даже ,че има още два модела куфара за ефекти в сайта, които са по-големи.може те да ти свършат по-добра работа

Редактирано от Arcturus666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, досега можеше да ми се обадиш 100 пъти направо да те упътя за кейс, все пак имал съм и аз такъв проц! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.